Jak się ubierać, by wyglądać na wyższego?

2020-08-11
Jak się ubierać, by wyglądać na wyższego?

Nie stworzono nas pod linijkę i niski facet czasem chętnie dodałby sobie kilka centymetrów wzrostu. Choć trzeba tu nadmienić, że przecież między niskim a wysokim… granica jest totalnie umowna! Dlatego nie ma co próbować dościgać wyimaginowanych wymagań odnośnie tej, jak i innych cech wyglądu zewnętrznego. Grunt, to czuć się dobrze w swoim ciele. A ewentualną kwestię niskiego wzrostu przyćmić można pewnością siebie, która wpływa na to jak postrzegamy siebie i jak widzą nas inni. Potrzebujesz kilku centów do lepszego samopoczucia? To nie jest problem! Przeczytaj jak się ubierać, by wyglądać na wyższego?! I głowa do góry! 

jak wyglądać na wyższego
Jak wyglądać na wyższego? Pokombinuj z optyką! Wybierając koszulę męską postaw na model w delikatne, pionowe paski! Denley.pl

Jak wyglądać na wyższego?

  • Po pierwsze – „w zdrowym ciele zdrowy duch”! Dlatego przede wszystkim dbaj o siebie, odżywiaj się odpowiednio, uprawiaj sporty, a ubocznym i pozytywnym skutkiem zdrowego stylu życia będzie po prostu ładna, smukła sylwetka. Zbędne kilogramy nieco zakłócają ogólne proporcje, dlatego jeśli zależy ci na tym, by wyglądać na wyższego – pozostawiaj szczupły. Co nie znaczy chudy czy tyczkowaty W każdej dziedzinie ważne jest umiarkowanie! Chodzi jedynie o to, by optycznie nie iść wszerz. Brzuszek i boczki niekoniecznie, bo wizualnie nie pomagają, ale już fajnie zbudowane ramiona i klatka – są jak najbardziej okej i nie zakłócają optyki
  • Po drugie – stawiaj na odpowiednio dobrane ubrania męskie. Proste reguły obowiązujące w modzie, a wcielone w życie sprawią, że urośniesz!
  • Po trzecie – proporcje. Ciuchy ciuchami, ale liczą się także męskie akcesoria i dodatki! Chodzi o torby, biżuterię, itd. Te nie powinny porażać wielkością. Gdy są duże, tworzą taką iluzję, że ich właściciel jest mały. Zatem znów – umiarkowanie!
  • No i oczywiście – głowa do góry! Nie kulimy się w sobie tylko idziemy przez życie na pewniaka!
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020
pixel