Jak prawidłowo używać perfum?

2017-04-27
Jak prawidłowo używać perfum?

Męskie perfumy, choć niewidoczne dla oczu tak jak ubrania czy akcesoria – są nieodłącznym dopełnieniem stylizacji. Ta niewidzialna część męskiego stylu, silnie oddziałuje na to jak jesteś postrzegany. Musisz wiedzieć, że Twój zapach to najważniejszy czynnik, wpływający na Twoją atrakcyjność w oczach kobiet. A właściwie w ich nosie Kobiety wybierając partnerów kierują się właśnie zapachem!

Perfumy męskie mogą totalnie dopełnić Twój unikalny styl! Zapach jest najsilniejszym zmysłem i jeśli odpowiednio zestawisz perfumy z wizerunkiem – poczujesz się genialnie. Świetnie dobrane sprawią, że gdy czujesz, że wyglądasz jak milion dolarów, to z nimi na swojej skórze – będziesz miał wrażenie, że wyglądasz jak dwa miliony! I uwodzisz zapachem!

Jak nosić perfumy?

  • Po pierwsze: znajdź te właściwe! Perfumy wybieraj samodzielnie. Najlepsze dla Ciebie są te, które współgrają z naturalnym zapachem ciała. Ale tylko Ty jesteś w stanie wybrać dla siebie zapach, z którym będziesz czuć się dobrze i który doda Ci sznytu.
  • Aplikuj zapach w odpowiednim czasie i miejscach. Dobry moment na aplikację jest wtedy, gdy wychodzisz spod prysznica a spryskujesz osuszoną, ale jeszcze ciepłą skórkę. Wtedy zapach jest najlepiej absorbowany. Spryskuj szyję i klatkę piersiową. Jeśli wolisz pachnieć trochę mocniej – również okolice obojczyków, karku, a także miejsce za uszami i nadgarstki są dobrym wyborem. Pamiętaj jednak, że Twój indywidualny zapach powinien być dyskretny i w żadnym wypadku nie może dominować i przytłaczać osób, z którymi masz do czynienia. Znaj umiar!

Zapach a ubranie.

  • Najlepiej jeśli rozpylasz swoje ulubione perfumy męskie na gołą skórę. Są jednak wyjątki. Jeśli masz wrażliwą skórę skorzystaj z alternatywnego sposobu noszenia zapachów. Spryskaj czasem czyste ubranie np. wnętrze kurtki. Warto pamiętać, że alternatywą dla skóry są również włosy, które także świetnie przyswajają aromat.
  • Powinieneś mieć w zanadrzu co najmniej dwa zapachy. Na dzień i na wieczór. Być może będziesz ich potrzebował nawet kilku. Inny na siłownię, gdy wkładasz na siebie sportowy dres, inny do casualowej stylówki, a jeszcze inny do garnituru. Czerp z potencjału perfum i korzystaj z ich lekkich i świeżych nut, ale także z tych mocnych, ostrych i bardziej wyrafinowanych.

Używaj perfum! Zapach jest fantastycznym środkiem wyrazu. Mając świadomość, że pachniesz genialnie – będziesz czuć się bardziej atrakcyjny i pewny siebie.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixel