Jak poprosić dziewczynę o drugą szansę?

2019-05-08
Jak poprosić dziewczynę o drugą szansę?

Skoro tu jesteś i czytasz ten wpis, to najpewniej coś przeskrobałeś! Bo przecież musi istnieć jakaś przyczyna, dla której poszukujesz odpowiedzi na pytanie – jak poprosić dziewczynę o drugą szansę?

Jak poprosić dziewczynę o drugą szansę?

Może doprowadziłeś do ostrej kłótni, wypowiedziałeś słowa, które nie powinny paść, a może dopuściłeś się zdrady?

Niezależnie od powodu, przez który teraz jesteś zdesperowany i chcesz naprawić błąd – trzeba zacząć od najważniejszego. Od przeprosin! To sztuka i nie każdy to potrafi! Pamiętaj jednak, że prawdziwe i szczere przeprosiny to nie jest symbol słabości, ale próba charakteru! Ale zanim się za to zabierzesz – przygotuj sobie grunt!

Jak przeprosić dziewczynę?

Przede wszystkim – ochłoń! Przepraszanie na adrenalinie i w nerwach może tylko zaszkodzić. Ogarnij się, włóż stylowe ubrania i… zrób to jak prawdziwy facet!

jak poprosić dziewczynę o drugą szansęKup pan kwiaty! 

Wykorzystaj… dobra, które łamią wszystkie lody. Na myśli mamy oczywiście piękne kwiaty dla dziewczyny! Słowa mogą nie wystarczyć, by okazać skruchę, a z kolei drogie prezenty mogą zostać odebrane jako próba przekupstwa Kwiaty są neutralne i jak najbardziej na miejscu w takiej sytuacji!

A jakie kwiaty na przeprosiny? Te które oddziałują na umysł wyciszająco i kojąco! Niezły początek, prawda? Piękny i wymowny bukiet powinien składać się z róż (czerwonych lub pastelowych z frezjami) lub z polnych kwiatów. Pamiętaj, że czerwony jest kolorem miłości, a biały to kolor nadziei. Doświadczona florystka z pewnością przygotuje coś specjalnego!

I do dzieła!

Niech te przeprosiny nie będą oschłe. Rzucone „przepraszam!” nie załatwi sprawy, a gdzie tu jeszcze prosić o wybaczenie? Powiedz za co przepraszasz, przyznaj się do winy, ale też wyraź skruchę. Przekonaj ją, że ci przykro, że żałujesz. Nikt nie jest idealny, ale przecież zawsze można się zmienić! Nie poddawaj się, a dumę schowaj do kieszeni! Jeśli zależy ci na kobiecie – z pewnością będziesz potrafił dać jej powód, dzięki któremu ona zdecyduje się na tę drugą szansę! A jeśli przeprosiny będą przyjęte i to co złe – więcej się nie powtórzy – oboje nie pożałujecie!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2019
pixel