Jak ogarnąć Walentynki?

2020-01-22
Jak ogarnąć Walentynki?

W Walentynki nie wystarczy uroczysta kolacja podobna do tych, które zwykle fundujecie sobie w weekend. To dzień, w którym sprawy sercowe wkraczają na wyższy level i którym rządzi niepisana reguła: ma być wyjątkowy!

Oczywiście możesz się buntować, iść pod prąd, nie obchodzić tego skomercjalizowanego święta, manifestować nie uleganie naciskom. Nie wierz jednak kobiecie gdy powie Ci, że nie dba o to i nie musicie świętować. Pamiętaj, że patrząc na te wszystkie czerwone serducha, dziewczyny paradujące z różami od tajemniczych wielbicieli i zakochane pary trzymające się za ręce na ulicach – i Twojej Pani będzie miło jeśli nie olejesz sprawy i wykażesz się czymś niecodziennym. Zobaczysz! Będzie miło!

IMG_8852_walentynkiChoć są wyjątki to nie ukrywajmy. Nie każdy facet nadaje się do pisania romantycznych scenariuszy nie wspominając już o ich płynnej realizacji. Mało który wpadnie na pomysł zaaranżowania niespodziewanej kolacji ze śniadaniem w Paryżu, z przelotem balonem nad wieżą Eifla w pakiecie czy na ideę zaręczyn z padnięciem na kolana, na scenie, podczas koncertu Stinga.

Myślę, że Twoja dziewczyna/żona/kochanka/wybranka (zakreśl odpowiednie) nie ma aż takich pragnień. Na orbitę zadowolenia nie wyniesie jej balon, a Twoje zainteresowanie i starania. Dla niektórych kobiet wymarzoną randką będzie kolacja w ekskluzywnej restauracji dla innych wspólny wypad do kina. Jedne ucieszą się z przytulnego miśka, a innym sprawi radość voucher do spa. Wiele zależy od głębokości Waszej relacji.

Jak zdemaskować oczekiwania, rozkminić i trafić w punkt? Przeczytaj poniższe wskazówki do wykorzystania w związkach o różnych statusach.

  • KRÓTKODYSTANSOWCY.

Jeśli Twój związek rozpoczął się pod wpływem chwili, w ostatniego Sylwestra – nie szalej z drogimi prezentami. Znacie się krótko, a zakup np. drogiej błyskotki może być krepujący i przytłaczający. Niech Twoja Walentynka wie, że myślisz o niej, ale jej nie przestrasz. Postaw na coś klasycznego, zabawnego. ale też niezbyt intymnego żeby nie było, że w głowie Ci jedno. Dobrym pomysłem na zaakcentowanie święta zakochanych mogą być tradycyjne kwiatki (zawsze się obronią) i bajerancko zapakowane praliny z lokalnej czekoladziarni (wystrzegaj się czekoladek z hipermarketu kupionych na ostatnią chwilę), a do tego – dobre wino. Spontaniczny wypad na długi spacer za miasto, wspólny wieczór przy kominku, randka na dachu z widokiem na metropolię – pomyśl co sprawi jej radość?!

  • IMG_8849_walentynkiRAZEM OD KILKU MIESIĘCY… to zobowiązuje.

Znacie się już bliżej i powinniście sporo o sobie wiedzieć. Wykorzystaj ten atut. Pokaż, że poświęcasz jej uwagę, rozumiesz potrzeby, wiesz co lubi. Kup jej płytę DVD z ulubionym filmem czy specjalne wydanie ukochanej książki. Może sprawisz jej niespodziankę i podarujesz jej bluzę sportową, którą miała na oku lub samodzielnie przyrządzisz afrodyzjakalną kolację? Dopasuj prezent na Walentynki do tego, co Twoja dama lubi robić. Potencjalnych pomysłów na uczynienie tego dnia wyjątkowym jest dużo – wystarczy dobrze poszukać. Jeśli spotykacie się to u niej to u Ciebie – zaproś ją do siebie, a w łazience ustaw jej szczoteczkę obok swojej. Zaskocz ją pozytywnie!

  • GDY WASZ ZWIĄZEK TO POWAŻNA SPRAWA

Od dawna wiesz co ją uszczęśliwia. Spraw jej wymarzony prezent lub taki, z którego na bank się ucieszy. Na tym etapie ekskluzywna biżuteria to zawsze miły gest, ale najbardziej liczy się czas, który spędzicie we dwoje, nieco oderwany od codziennej rutyny. Wyjedźcie gdzieś na weekend, pójdźcie na dobry koncert, zaszyjcie się w hotelowym spa z pakietami relaksacyjnymi dla dwojga. Zrób coś nieoczekiwanego, wprowadzi to w Wasz związek nowe emocje. To z pewnością zaprocentuje.

I na koniec jeszcze jedna uniwersalna uwaga! Namiastkę święta zakochanych sprawiajcie sobie codziennie. Twoja kobieta ma czuć się ważna, doceniania i pożądana każdego dnia, nie tylko w Walentynki. Weź to do serca

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel