Jak dobrze wyglądać w Tank-Topie?

2018-07-14
Jak dobrze wyglądać w Tank-Topie?

Tank-topy, czyli koszulki bez rękawów to elementy garderoby, które wokół siebie wciąż wywołują wiele kontrowersji. Sprawa dotyczy tego – jak dobrze wyglądać w koszulkach bez rękawów i czy w ogóle jest to możliwe? No jasne, że możliwe! Odpowiadamy – co i jak!

Tank Top_Denley.pl

Jak dobrze wyglądać w tank-topie?

  • T-shirt bez rękawów. Podobno jest super przewiewny, ale nie wygląda fajnie! Czyżby? Czas przełamać stereotypy o bezrękawnikach! Między innymi dzięki współczesnemu designowi i trendom – sprawdzają się one nie tylko jako męska bielizna. Tank-topy mają charakterystyczny krój, służą do uprawnia sportów, wyglądają dobrze nie tylko na plaży, ale i w mieście, a już na pewno – w miejscowościach turystycznych, w których panuje luźna atmosfera!
  • Jeśli nurtuje cię pytanie – jak dobrze wyglądać w koszulce bez rękawów – to dobrze! Bo można ją nosić niemal bez ograniczeń, ale najpierw trzeba się do tego przygotować. Stereotypy na temat tych bluzek wzięły się z tego, że nadmiernie owłosieni i otłuszczeni faceci, zupełnie nie dbający o siebie – wpadali tak np. do restauracji – odbierając tym samym apetyty innym gościom. Po pierwsze – bezrękawnik w lokalu z klasą – niekoniecznie. Po drugie – o ciało trzeba dbać! Jeśli więc chcesz nosić modny Tank-Top – zadbaj o to, by spod twoich pach nie wystawały włosy. Odsłaniaj ciało które nie ma pryszczy i nie wygląda jak dywan, a jeśli na dodatek twoje ramiona będą choć trochę umięśnione, a przynajmniej „zarysowane” – będzie git! W upalne dni warto też prezentować choć trochę opaloną skórę
  • Wybieraj z głową! Stawiaj na koszulki, które nie będą zbyt obcisłe, ani zbyt luźne, a wręcz workowate! Bluzki mają przylegać do sylwetki w sam raz, dobrze wyglądać, ale i być komfortowe w noszeniu! Idealny materiał to taki, który absorbuje wilgoć, dlatego stawiaj na modele bawełniane.
  • Latem możesz zestawiać T-shirty bez rękawów z szortami, joggerami, spodniami baggy i z denimami. Uzupełnione bluzą, jeansową kataną czy modą kurtką jak np. bomberką – będą fajnie prezentować się w rozmaitych, streetwear’owych stylizacjach. Look z klapkami – krótkimi spodenkami sportowymi – najlepiej sprawdzi się w okolicach plaży,
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel