Idealny facet na święta!

2016-10-05
Idealny facet na święta!

Idealny facet na święta!

Pomimo tego, że w tym okresie pojawia się cały wachlarz wymówek, a niektórych rozkłada nawet solidne przeziębienie trwające do Wigilii – większość stara się włożyć w ten przedświąteczny czas dużo wysiłku. Nagle wszystko rośnie. Lista dodatkowych obowiązków, ciasto piernikowe i presja by w magiczny sposób determinowany okolicznościami – stać się lepszą wersją samego siebie.

Nie będę snuć tutaj listy kroków do doskonałości. Zostawię jednak kilka sprawdzonych rad, które nie pozwolą dać się zwariować, a dzięki którym obowiązki będą mogły stać się przyjemnością.

Podziel się zadaniami.

Nie uwierzę, że damska część rodziny byłaby zachwycona gdybyś w tym roku zgłosił się na ochotnika do lepienia pierogów. Z małymi wyjątkami, jest we mnie głębokie przekonanie, że Panie zrobią to lepiej. I zakładam się, że w nich także. Jeśli jednak uwielbiasz pichcić, doprawiać i mieszać – przyłącz się do przygotowań kulinarnych. Możesz skupić się na swoich koronnych potrawach, ale też poeksperymentować. Sprawi Ci to dużo przyjemności, a ponadto przez żołądek do serca. Facet gotujący to już prawie idealny facet

Pokaż więcej wpisów z Październik 2016
pixel