Ideał faceta według kobiety

2016-09-12
Ideał faceta według kobiety

I wyciągnęli od nich informacje o tym – jaki powinien być facet idealny. Sprawdźcie czy Wam bliżej czy dalej

WYGLĄD

Nie wierz, że dla kobiet liczy się tylko wnętrze. Wygląd zewnętrzny też jest ważny i wpływa na pierwsze wrażenie w odbiorze Twojej osoby. Oczywiście każda dziewczyna gustuje w innym typie, ale podobno najbardziej pociągający są wysocy faceci z  kilkudniowym zarostem, śnieżno-białymi zębami jak u księcia z bajki Disney’a i z fit-sylwetką. Nie bez znaczenia jest również ubiór. Schludny i elegancki podoba im się najbardziej. Nawet jeśli odbiegasz od ideału pamiętaj, że ideał faceta to facet zadbany!

Stylish man in the white T-shirt, leather jacket and jeans standing near a column in modern architectural environment.NATURA SZARMANTA

Kobiety to niezależne indywidualistki. Nie zmienia to jednak faktu, że uwodzi je szarmanckie zachowanie mężczyzn. Nie trzeba przenosić się od razu w ubiegły wiek i całować damy w rączkę, ale wykazanie kilku gestów więcej niż tylko te świadczące o kulturze osobistej – jest mile widziane. Otwórz dziewczynie drzwi samochodu (patent stary ale jary – dziś mało kto o tym pamięta), wpadnij z kwiatami bez okazji, a z pewnością zostanie to docenione.

WIERNOŚĆ

Zawsze w cenie! I to najwyższej. Dziewczyny, jak jeden mąż, uważają – że to najważniejsza cecha faceta idealnego! Wiąże się z zaufaniem, szczerością.

POCZUCIE HUMORU

Dystans, k…, dystans! Sztywniak ideałem nie zostanie. Trzeba umieć rozładować atmosferę, żartować sytuacyjnie i potrafić śmiać się z siebie. Krótko mówiąc – zacznij klepać dowcipy na pamięć by sypać nimi z rękawa swojej odpicowanej marynarki.

SZCZODROŚĆ

Tak, tak. Wnętrze się liczy. Również wnętrze Mercedesa czy BMW. Jak Cię widzą tak Cię piszą i być może niektórym kobietom Twoja otoczka daje poczucie bezpieczeństwa – choćby finansowego. Dziewczyny nie lubią też skąpców. Prezenty bez okazji, weekendowe wypady, niespodzianki… no lubią być rozpieszczane. Po prostu. Ale nie tylko hojnością materialną bo też w uczuciach. Czułe gesty, zapewnienia o miłości i te sprawy – tym powinien wykazywać się ideał faceta.

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Kobiety czują się pewnie gdy u boku mają faceta stanowczego, znającego swoją wartość, kontrolującego sytuację kiedy trzeba. Musi być ambitny, odważny, nie spoczywający na laurach. Powinien być też zainteresowany sprawami partnerki i stanowić dla niej oparcie. W tym miejscu trzeba podkreślić, że „męskie decyzje” to nie oklepany slogan. To waluta na drodze do ideału!

 

[adrotate banner=”15″]

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel