Hypebeast! Sprawdź czy masz modową obsesję?

2018-01-15
Hypebeast! Sprawdź czy masz modową obsesję?

Wstają rano, wciągają jeansy, zakładają wygodny T-shirt, a na wierzch cokolwiek, co jest pod ręką i już. Jeszcze inni mają szafy pełne ubrań klasycznych, a każdy element ich stylizacji to wnikliwie przemyślana strategia. Zajawki modowe u każdego funkcjonują na swój własny, indywidualny sposób lub wcale. W tym towarzystwie hypebeast to osoba, która krok w krok podąża za modą i zawsze jest trendy!

Minimalistycznej stylizacji – sznytu w stylu hype nadaje wyrazista, czerwona kurtka_Deney.pl
Hypebeast! Sprawdź czy nim jesteś?
  • Hypebeast nad życie kocha ubrania, buty i akcesoria! Również samochody i gadżety!
  • Jego nadrzędnym celem jest robienie wrażenia na innych. hipnotyzowanie stylem, imponowanie!
  • Ubiera się tak precyzyjnie, jakby brał udział w jakimś prestiżowym konkursie blogerskim czy o tytuł ikony mody. Zawsze chce wyglądać lepiej od innych, nawet jeśli nikt nie zwraca uwagi na jego look. Czasem ciuchy są dla niego ważniejsze niż ludzie. Ale nie szkodzi. Posiadanie wszystkiego „naj” i tak czyni go szczęśliwym!
  • Zdobywanie najmodniejszych ubrań jest priorytetem, nawet wówczas, gdy brakuje na nie środków i trzeba prosić o wsparcie rodziców.
  • Najlepsze rzeczy dla hajpowej bestii to te, które są z limitowanych kolekcji, rzadkie lub noszone przez topowych celebrytów.
  • W słowniku takiej osoby, najważniejsze słowa to „cool”, „trendy”, „graile”, „hajp”, „flex”, itd.
  • Hypebeast, choć podąża za trendami, to jednak wyróżnia się na tle innych. W tym nurcie chodzi też o wybieranie stylizacji minimalistycznych i monochromatycznych, które są urozmaicone jakimś dobitnym akcentem. Np. na tle stylówki w czarnym, białym czy szarym kolorze – wybija się niespodziewanie turkusowy gadżet, wściekle pomarańczowa wstawka, czerwona kurtka, ogromne i kolorowe logo czy szalik np. w barwach flagi jakiegoś kraju.
  • Przedstawiciele tej subkultury mają głębokie powiązania ze streetwearem. Cenią i podziwiają uliczną sztukę, która nierzadko jest najważniejszą inspiracją dla ich wyborów modowych.
  • Sneakersy, bluza z kapturem, czapka z daszkiem… tutaj każdy element garderoby jest przemyślany, idealnie dopasowany i wszystkie razem muszą ze sobą współgrać.

To jak? Jestej hajp?

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel