Hybryda T-shirta i bluzy - hit czy kit?

2020-01-30
Hybryda T-shirta i bluzy - hit czy kit?

Co może wyniknąć z ich połączenia? Oczywiście nic innego jak bestseller! T-shirt z kapturem, czyli kompilacja koszulki i bluzy z kapturem!

W modzie zmienia się wszystko, ale koszulka w kształcie litery „T” i bluza hoodie opierają się wszelkim rewolucjom. Jednocześnie cechuje je wszechstronność! Zarówno w kwestii funkcjonalności jak i modowego wydźwięku. Nic w męskim stylu nie emanuje tak silnym przekazem jak właśnie T-shirt i hoodie!

Najmodniejsze w tym sezonie T-shirty hoodies dostępne są w różnych odsłonach. Od jednokolorowych, w surowym stylu i o minimalistycznym designie, po bluzki z rozmaitymi nadrukami. T-shirty w poziome paski czy szerokie pasy, w różnych kolorach, nawiązują stylem do letnich, marinistycznych klimatów, które są na świeczniku każdego roku. Z kolei bluzki z printami odwołują się do tradycji T-shirta i jego znaczącej roli w podkreślaniu indywidualizmu czy przekonań, są nośnikiem idei.

Tak samo jak koszulki – bluzy z kapturem też są pewnego rodzaju manifestem. Ich rola na stałe znalazła swoje miejsce nie tylko w streetwearze, ale też w modzie high fashion czy wśród przeciętnych ludzi. To właśnie do bluz, po raz pierwszy dodano kaptur! Dziś na topie są absolutnie modne i wygodne hybrydy, czyli T-shirty z kapturem.

T-shirt z kapturem Denley.pl. Jednokolorowa bluzka z kapturem sprawdzi się w stylizacjach codziennych.

Jak nosić T-shirt z kapturem?

  • T-shirt męski w poziome pasy świetnie pasuje w zestawieniu z jeansowymi shortami czy z długimi jeansami w kolorze czarnym, szarym lub niebieskim,
  • Zupełnie gładki T-shirt z kapturem w neutralnej barwie to z kolei propozycja dla tych, którzy celują w prosty styl i ponadczasowość. Włóż do niego szare joggery czy dresowe baggy, a trafisz w dziesiątkę.
  • Jeśli chcesz wyglądać trochę bardziej casualowo, ale jednak nie rezygnować z koszulki z kapturem – dopasuj do gładkiej bluzki, z kontrastującą, podkreślającą biceps lamówką – spodnie typu chino. W zależności od pogody mogą być długie lub krótkie, jednokolorowe. Zwróć uwagę na detale. Swoją stylizację dopełnij modnymi męskimi akcesoriami jak np. okulary przeciwsłoneczne w klasycznym stylu czy męski zegarek na skórzanym pasku. W ten sposób swobodnemu i codziennemu ubraniu o niezobowiązującym charakterze dodasz trochę nonszalancji.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel