Gwiazda „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” została ambasadorem marki Denley

2019-12-10
Gwiazda „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” została ambasadorem marki Denley

O kogo chodzi? To popularny Stifler, czyli Damian Zduńczyk. Jeden z najpopularniejszych uczestników kultowej serii tego programu reality show.

Już od kilku dni na oficjalnym kanale instagramowym Stifler prezentuje się w ubraniach marki Denley. Gwiazda „Warsaw Shore” nie ukrywa, że ta odzież niezwykle przypadła mu do gustu.

– Co tu dużo mówić, jest naprawdę fajna. Idealnie trafia w mój styl – przekonuje Damian. Co w kolekcji marki Denley ceni najbardziej?

– Zdecydowanie wygodę. No i trzeba zwrócić uwagę na bardzo dobrą cenę, a jednocześnie świetną jakość. Na każdą kieszeń – wylicza.

Co ciekawe, Stifler zaprezentował się także w eleganckiej stylizacji. To u niego raczej rzadkość. Skąd ta nagła przemiana?

To sygnał dla wszystkich, którzy boją się elegancji. Czasem warto zaryzykować, bo efekty mogą być lepsze, niż się komuś wydaje

– Po prostu nie mogłem się oprzeć. Przyznaje się, to nie jest mój styl. A jak wyszło? Wyszło zajebiście! To też jest sygnał dla wszystkich, którzy boją się elegancji. Czasem warto zaryzykować, bo efekty mogą być lepsze, niż się komuś wydaje – odpowiada Damian.

I przyznaje, że jedną, specjalną rzecz upodobał sobie z kolekcji marki Denley szczególnie.

– To czerwona kamizelka. Chodziłem w niej całą jesień. Zimą jest na nią za zimno, ale jak tylko przyjdzie wiosna, to na pewno znów się w niej pokaże – zapowiada.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel