Groutfit! 5 powodów, by stawiać na szary!

2020-01-22
Groutfit! 5 powodów, by stawiać na szary!

Jest on balansem pomiędzy zdecydowaną czernią, a niewinną bielą. Z jednej strony w szarości ubierasz się zawsze wtedy, gdy wstajesz rano i nie masz ochoty zastanawiać się nad stylówką. Z drugiej – gdy chcesz zamanifestować swój indywidualizm. Groutfit to termin, który powstał z połączenia dwóch słów: grey i outfit. A połączenie odcieni szarości w całej stylizacji to propozycja dla facetów zdystansowanych i pewnych swojego unikalnego, modowego charakteru.

Szara bluza, grafitowe spodnie – groutfit! Denley.pl

Groutfit w praktyce! 5 powodów by stawiać na szary!

  1. Wybierając szary zestaw ubrań, ze spodniami i marynarką – wygląda się szykownie, a jednocześnie swobodnie i na luzie. Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę. W takim komplecie każdy będzie wyglądał klasycznie, ponadczasowo i z klasą.
  2. Szary jest podstawą chłodnego szyku. Choć kolor ten jest niepozorny – dodaje wyglądowi powiewu świeżości, a osobie go noszącej – pewności siebie i energii do działania!
  3. Wystarczy zarzucić na siebie niedbale wygodny szary dres, albo krótkie spodenki i Tank-Top i już wyglądasz niczym Rocky Balboa, dający z siebie 100% mocy w „Eye of the tiger”. Wszystko wydaje się być możliwe i w zasięgu, gdy masz na sobie groutfit! Taki komunikat bije od ciebie i tak też się czujesz!
  4. Cały szary? Zaszalej, stary! Z kolorem szarym w stylizacji nie musi być nudno! Wręcz przeciwnie – możesz mocno kombinować. Łączyć wiele odcieni w jednej stylizacji, dzięki czemu będziesz wyglądać ekstrawagancko. Np. Kanye West łączy czasem w swoich outfitach szare spodnie jeansowe, grafitową bluzę i wystający spod niej antracytowy T-shirt.
  5. Szary jest bardzo minimalistyczny. Jeśli twoja garderoba będzie uproszczona, w tym jednym tonie – to nie będziesz skupiał na niej uwagi tylko koncentrował się na tym, co naprawdę istotne i co przyniesie wymierne efekty! Przykład? Szare koszulki Marka Zuckerberga!
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel