Gratka dla łowców okazji: gdzie szukać promocji w styczniu?

2020-01-28
Gratka dla łowców okazji: gdzie szukać promocji w styczniu?

Dlaczego styczeń to świetny czas na promocje?
Początek nowego roku to czas, kiedy oferty sprzedawców i usługodawców są aktualizowane zgodnie z pojawiającymi się trendami na nowy rok. Właśnie dlatego właściciele sklepów robią wszystko, aby jak najszybciej sprzedać towar. Bo ten za chwilę będzie zastąpiony czymś nowszym. Potrzebne są również powierzchnie magazynowe, dlatego nic nie powinno zalegać. Styczeń to także połowa zimy. W tym czasie można naprawdę w bardzo promocyjnych cenach kupić rzeczy na ten sezon. Np. sprzęt narciarski, kurtki narciarskiespodnie narciarskie, kurtki zimowe, parki, spodnie, ciepłe swetry męskie i damskie czy akcesoria zimowe. Wiele osób właśnie w tym czasie zaopatruje się z myślą o kolejnej zimie. Jeśli więc pod koniec jesieni nie kupiłeś wymarzonej kurtki, bo była za droga, to teraz masz niepowtarzalną okazję, aby upolować ją nawet o ponad połowę taniej.

Kto pierwszy ten lepszy!
Warunek podczas korzystania ze styczniowych promocji jest jeden! Trzeba się naprawdę spieszyć, ponieważ ubrania w niezwykle niskich cenach rozchodzą się jak świeże bułeczki. Często też towar, który jest dostępny w sprzedaży od kilku tygodni, a nawet miesięcy – jest niekompletny. To znaczy, że np. upatrzone przez Ciebie spodnie jeansowe mogą nie być dostępne we wszystkich wariantach – kolorach, rozmiarach itp. Jednak, musisz wiedzieć, że im mniejszy robi się wybór, tym ceny takich ubrań mogą spadać jeszcze bardziej. Dlatego koniec stycznia to już prawdziwa gratka dla łowców okazji.
W okresie promocyjnym wiele czasopism zawiera bony ze zniżkami przeznaczone do zrealizowania w określonych sklepach. Dzięki temu można naprawdę wiele zaoszczędzić, a jednocześnie dowiedzieć się, gdzie będą obowiązywać wyprzedaże. Zajrzyj też do swojej skrzynki mailowej albo do SMS-ów. Tam również często przychodzą wiadomości w formie newsletterów, które zawierają kod rabatowy oraz informacje o promocjach.

Co obejmują promocje?

  • Możesz mieć pewność, że promocyjne ceny obejmą wszystkie produkty z kolekcji jesienno-zimowych. Są to m.in.: kurtki, swetry, koszule, buty i będą dotyczyć niemal każdego sklepu. Zwłaszcza sieciówek, które chętnie w ten sposób zachęcają do siebie klientów.
  • Oprócz ubrań i wielu innych artykułów, promocje bardzo często dotyczą również wysyłki i opcji zwrotów w sklepach internetowych. Najczęściej można skorzystać z darmowej przesyłki – bez względu na wydaną sumę lub od przekroczenia określonej kwoty za całe zakupy.

Gdzie można znaleźć promocje?
Sezon styczniowych wyprzedaży trwa zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Dotyczy on praktycznie każdego rodzaju produktów różnych marek. Promocyjne ceny znajdziesz niemal w każdym sklepie. Jeśli zależy Ci na ubraniach – szukaj przede wszystkim w sieciówkach. Śmiało możesz odwiedzić, np. profesjonalne sklepy sportowe, w których znajdziesz odpowiednie sprzęty. Kurtki i spodnie narciarskie, akcesoria, bieliznę termiczną i wiele innych rzeczy, niekoniecznie związanych ze sportami zimowymi. Pamiętaj, że w styczniu możesz dużo taniej kupić te produkty, które przydadzą Ci się wiosną albo latem, np. buty rowerowe. Ale ubrania to nie jedyne artykuły, które możesz upolować w niezwykle niskich cenach! Początek roku to także czas, w którym na wyprzedażach znajdziesz kosmetyki. W wielu popularnych drogeriach możesz kupić wybrane artykuły do pielęgnacji ciała oraz perfumy, również markowe, taniej o 30%, a nawet 50%. Natomiast zniżki w sklepach z odzieżą, zarówno stacjonarnych, jak i online, w których znajdziesz akcesoria oraz odzież męską, damską i dziecięcą sięgają minus 50%, a nawet minus 70%.

Pamiętaj, że choć czas trwania akcji promocyjnych zazwyczaj jest określony konkretnie co do dnia, to bardzo często wyprzedaże kończą się, gdy zabraknie produktów. Właśnie dlatego możesz zobaczyć napis, który informuje o tym, że promocja trwa, np. „do końca stycznia lub do wyczerpania zapasów”.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel