Dzień bez bielizny! 5 powodów, dla których warto chodzić bez...

2018-10-13
Dzień bez bielizny! 5 powodów, dla których warto chodzić bez...

Kalendarz wskazuje, że 13 październik to Międzynarodowy Dzień Noszenia Garnituru (przeczytaj też: „Międzynarodowy dzień noszenia garnituru! Wchodzisz w to?”), a jednocześnie… Dzień Bez Bielizny!

A może by tak połączyć te „święta” i nie zakładać bielizny pod garnitur? Dowiedz się, dlaczego warto chodzić bez bielizny!? Przynajmniej czasem

5 powodów, dla których warto chodzić bez bielizny!
  1. Podobno jest to naprawdę wygodne rozwiązanie, doceniane nie tylko przez odważnych facetów, którzy nie obawiają się eksperymentować. Z jednej strony nie wyobrażamy sobie chodzenia bez majtek na co dzień, z drugiej – podobno łatwo się do tego przyzwyczaić i jest to opcja całkiem komfortowa. Nic nie uwiera, nic się nie przegrzewa. Wiedzą ci, którzy wypróbowali.
  2. To, że bokserki oddzielą cię od bakterii żerujących sobie po wewnętrznej stronie spodni i okolicach to mit. Dowiedli tego amerykańscy naukowcy (któż by inny…) i ewentualne zapadanie na choroby bakteryjne czy grzybicze – nie ma związku. Uwaga! Majtki są po to, żeby chronić wierzchnie ubranie. Decydując się na brak bielizny trzeba szczególnie przestrzegać higieny i bezwzględnie, każdorazowo prać portki po każdym użyciu.
  3. Za to jest przewiew…
  4. Korzyści nie noszenia bielizny mogą docenić potencjalni, przyszli ojcowie. Ma to bowiem znaczny wpływ na jakość materiału genetycznego (szczególnie obcisłe modele)! Jeśli facet nie jest w stanie się przełamać i jednak zdecyduje się na bieliznę – warto stawiać na luźne męskie bokserki. W nocy lepiej spać zupełnie nago
  5. Brak bielizny, to może być fajna gra wstępna. Kobiety za tym szaleją, tak jak faceci szaleją na myśl o braku stringów pod sukienką. Jeśli nie jesteś przekonany do pomysłu chodzenia bez majtek – umów się na taką akcję ze swoją partnerką raz na jakiś czas. To może świetnie podgrzać atmosferę w związku.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel