Do sklepu Denley.pl wjechał drop bluz retro! Sprawdź topowe, ejtisowe modele!

2019-12-12
Do sklepu Denley.pl wjechał drop bluz retro! Sprawdź topowe, ejtisowe modele!

Pewnie większość z Was nie pamięta już długich kolejek do sklepów, w których stało się – by wyszarpać cokolwiek! No i fajnie! Teraz nie musicie ustawiać się po najmodniejszą odzież. Wystarczy śledzić sklep Denley.pl w mediach społecznościowych i naszego bloga, by załapać się na drop fajnych ciuchów!

A najlepiej zapisać się do naszego newslettera! To prosty zabieg, który pozwoli wam być na bieżąco z nowymi kolekcjami i fantastycznymi promocjami!

Tym razem macie okazję zgarnąć retro ubrania podbijające ulice miast całego świata. Do naszego sklepu wjechał właśnie drop kultowych, streetwear’owych bluz dla entuzjastów ejtisowej mody! A ta wróciła w wielkim stylu i męskie bluzy retro stanowią tej zimy niekwestionowany must have! Manifestują ją designerzy i influencerzy, a nurt vintage pojawia się też w topowych serialowych produkcjach. Choćby ze „Stranger Things” możemy pobierać lekcję mody lat 80-tych.

Przeczytaj też: „Ubrania w stylu Stranger Things”

Fajnie poczuć klimat tamtych czasów! Zresztą trendy te błyskawicznie wpłynęły na współczesną popkulturę. A jeśli jesteś z tego pokolenia, które przewijało kasety ołówkiem i nagrywało piosenki z radia… tym bardziej nie będziemy cię dalej zachęcać. Powracający styl trzeba po prostu zaadaptować i cieszyć się nim!

Dziś polecamy Wam bluzy sportowe o wąskim, charakterystycznym kroju i inne klasyki. Świetnie będą prezentować się z lekko spranymi jeansami i z kurtką typu parka lub bomber.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel