Dlaczego kobiety kochają nosić ciuchy swoich mężczyzn?

2018-11-08
Dlaczego kobiety kochają nosić ciuchy swoich mężczyzn?

Rozpracujmy o czym myślą lub co czują kobiety?! Sprawdź dlaczego Twoja dziewczyna lubi wrzucić czasem na siebie coś z Twojej garderoby!

kobietyMój Ci On!

To trochę taka wariacja na temat wymiany koszulek. Tyle, że tu do wymiany nie dochodzi – za to jest symbolika. Przykładowa sytuacja… Chillujecie ze znajomymi nad jeziorem. Pod pretekstem odczuwania zimna użyczasz dziewczynie swojej bluzy. Ty jesteś macho, a Twoja Pani czuje się z tego powodu dumna, a także zaopiekowana, demonstrując jednocześnie, że należysz tylko do niej!

Tramwaj zwany pożądaniem? Nie! Zapach!

Mówi się czasem o wodzeniu za nos. Kobiety na to nie złapiesz. Ona jest w stanie wywąchać wszystko i jeżeli Twój zapach jest dla niej atrakcyjny – pójdzie z Tobą wszędzie. To właśnie przez niepowtarzalny aromat każdego samca, tysiące kobiet uwielbiają sypiać w koszulkach swoich mężczyzn. Kwestia chemii.

Elka – uwodzicielka!

Nieoczywista długość też się liczy. A szczególnie w rozwiązłych czasach popkultury kiedy tak wiele jest na wyciągnięcie ręki. Ale przecież mężczyzna to zdobywca, a badania pokazują, że kobieta jest najbardziej pociągająca wtedy, gdy pokazuje ok. 40% ciała. Twoja niedopięta koszula na jej ciele, zakryta pupa, gołe nogi… a resztę każdy facet może sobie dopowiedzieć. Kobieta w koszuli ukochanego jest sexy! I kto tu kogo wodzi za nos?

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018
pixel