Co będzie modne w 2020?

2019-12-30
Co będzie modne w 2020?

Ściśle przenikają się ze stylem ulicznym, czerpią trochę z czerwonych dywanów, inspirują się nawet modą kobiecą… Męskie trendy w przyszłym roku wiązać się będą z nostalgią, z powrotami do przeszłości. Sprawdzamy co będzie modne w 2020?!

co będzie modne w 2020
Funkcjonalna, a zarazem ozdobna męska torba na ramię, noszona z przodu, na talii. Hit 2020. Denley.pl

Co będzie modne w 2020?

Na pewno na topie utrzyma się coś, co nie pozwala brzęczeć kluczom po kieszeniach. Chodzi oczywiście o męskie torby miejskie, a w nadchodzącym roku – prym wiodły będą torby na ramię, znane u nas jako listonoszki. Jednak zmieni się nieco styl ich noszenia. Torebki, zamiast na biodrze – będziemy nosić z przodu, wysoko na talii. Na krótkim pasie. Torby przerzucane przez jedno ramię będą pełnić teraz nie tylko funkcje praktyczne. Mają podkreślać męskie outfity. Niech więc was nie zdziwi listonoszka stylizowana na model z krokodylej skóry lub mocno lakierowany model z metalowymi, biżuteryjnymi wstawkami. Idzie nowe!

W 2020 wracamy do nurtu monochromatycznego. Szczególnie odznaczy się on w modnych stylizacjach z męskimi garniturami. To będą różne kolory – srebro, pudrowy róż, beż. Wychodzimy natomiast z kompozycji klasycznych, czyli z połączenia czarnego garnituru z białą koszulą. Cały zestaw garniturowy ma być jednolity, bazujący dosłownie na jednym odcieniu.

Uważasz, że jeden kolor to za dużo? Możesz podpiąć się pod nowy nurt, który zmierza do świata mody mainstream’owej wielkimi krokami i koszuli pod marynarkę nie zakładać wcale. Albo… czytaj dalej i wybierz alternatywę dla rozwiązania z totalnie odsłoniętym dekoltem…

kurtki skórzane męskie
Kurtka skórzana Denley.pl

O tym trendzie mówiło się już od jakiegoś czasu, ale to w 2020 ma wybuchnąć i opanować streetwear (i nie tylko!) na dobre. W nadchodzącym roku modne będą prześwitujące T-shirty i dopasowane koszule (tiulowe, z siatki), uwydatniające seksowną, męską budowę ciała i tatuaże na klacie. Będzie HOT! A zrazem… przewiewnie

Kamizelki, kamizelki! Must have 2020 roku jeśli idzie o męską garderobę. Zarówno w sportowej, jak i w casualowwej odsłonie.

A dalej… kurtki skórzane! Ale już niekoniecznie motocyklowe. W nadchodzącym roku modne będą raczej modele w stylu Adama Sandlera rodem z lat 90-tych. Proste, luźne, dłuższe, odnoszące się do klimatu niezapomnianej epoki sprzed Millenium.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel