Casualowa kontrabanda! Wykorzystaj moc neutralnych kolorów!

2017-04-10
Casualowa kontrabanda! Wykorzystaj moc neutralnych kolorów!
Casualowa stylizacja w neutralnych kolorach – sklep online Denley.pl

Ale nie każdy ma okazję do tego, by na co dzień eksponować swoją zbuntowaną stronę charakteru. Odpowiedzialna praca w szklanym biurowcu, specyficzne miejsca, w których przebywamy – nierzadko wymagają od nas tego, by pohamować swoją modową ekspresję i wyglądać poprawnie. Odpowiednio. By reprezentować siebie w eleganckim lub casualowym stylu.

W takich sytuacjach warto pamiętać, że kolor to wizualny stymulator, dzięki któremu możesz przesyłać światu zakamuflowaną wiadomość bez użycia słów. A podstawowa wiedza na temat barw i świadomość ich stosowania w stylizacjach –  daje Ci naprawdę wielką moc oddziaływania!

Jeżeli okoliczności wymagają od Ciebie tego, abyś ubierał się w stylu casualowym, stonowanym i wyczesanym, a Ty mimo wszystko chcesz pokazać swój wewnętrzny pazur – wykorzystaj siłę power look’u i swoją przebojowość demonstruj kolorem. Przeszmugluj kontrabandę we własnym, casualowym stylu!

Twoim najcenniejszym towarem jest klasa!

I wbrew pozorom – nie musisz stawiać na jakieś ekstremalne rozwiązania żeby wyróżniać się z tłumu i pokazywać wewnętrzną siłę. Doceń ogromną moc klasyki i ponadczasowości. Decyduj się na ekstrawaganckie połączenia neutralnych kolorów w swoich stylizacjach, a z pewnością osiągniesz spektakularny i oczekiwany efekt!

Weźmy na przykład modne koszule męskie. Czy zastanawiałeś się kiedyś – dlaczego najczęściej oferowanymi modelami są białe i niebieskie? Odpowiadam! Bo są to świetne kolory bazowe dla każdego faceta! Tworzą neutralny kolorystycznie grunt pod inne ubrania i świetnie korespondują z pozostałymi elementami i akcentami stylizacji jak marynarki, buty, krawaty czy nawet męska biżuteria. Podobnie jest z szarościami. Dlatego Twoja casualowa garderoba powinna składać się z czterech podstawowych odcieni: bieli, czerni, błękitu i koloru szarego. A jeśli zastanawiasz się jak idealnie połączyć kolory bazowe z komplementarnymi lub kontrastującymi, by uniknąć modowej wpadki – użyj po prostu koła kolorów.

W minimalistycznym duchu i przemyślanych zestawieniach neutralnych barw w swoich stylizacjach – zbudujesz swój silny wizerunek, ale przemycisz w nim także klasę. To jest własnie Twoja kontrabanda!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixel