Casual Friday! Nie idź w bluzie do pracy!

2020-01-21
Casual Friday! Nie idź w bluzie do pracy!

Nie oznacza to jednak, że nie ma szans na to, abyś poczuł się wygodnie. Przecież casual friday właśnie od tego jest. I od pofolgowania sobie ze sztywnym dress codem!

Nie masz pomysłu w co się ubrać na „casual friday”?

casual friday
Propozycja stylizacji na „casual friday”. Denley.pl

Zamiast wskakiwać w bluzę – postaw na wygodną koszulę. Już samo to, że możesz odpuścić sobie krawat, a zamiast marynarki włożyć miękki i komfortowy cardigan sprawi, że będziesz czuł się o niebo lepiej! A jednak w typowo casualowym zestawie będziesz wyglądać schludnie i odpowiednio do okoliczności jakimi jest praca w biurze.

Zerknij na zdjęcie obok. W ramach inspiracji (i prostego rozwiązania) przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję komfortowej stylizacji w klimacie smart. Granatowa koszula, jasne spodnie chinosy i granatowe mokasyny będą prezentować się świetnie, głównie w dniach słonecznej pogody. W dni pochmurne możesz odwrócić zaproponowaną kolorystykę i wybrać ciemne spodnie, a do nich jaśniejszą koszulę (gładką lub w drobny wzór) i rozpinany męski sweter.

To tylko propozycja, bo oczywiście możesz pokombinować. Włożyć gładki T-shirt pod casualową marynarkę, albo golf do bardziej eleganckich spodni! Daj upust swobodzie, ale w umiarkowanym stopniu!

Taki total look sprawi, iż będziesz czuł się modnie i komfortowo nie tylko w piątek w pracy, ale również na popołudniowym spotkaniu ze znajomymi czy też nawet na „grubszej” imprezie, która niespodziewanie może ci się przydarzyć.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel