Bransoletki męskie - biżuteria dla gustownego buntownika!

2017-05-04
Bransoletki męskie - biżuteria dla gustownego buntownika!
Męska bransoletka Denley.pl

W jednym z ostatnich tekstów mogliście przeczytać o pierścieniach, a dziś na tapetę idą męskie bransoletki! Nie może być inaczej, bo bransoletki dla mężczyzn to must have tego sezonu, a ich rosnąca popularność wskazuje na to, że tego rodzaju biżuteria zagości w modzie męskiej na dłużej.

Co decyduje o tym, że męskie bransoletki to taki silny trend?

Na pewno kontrowersje na temat noszenia takiej biżuterii przez mężczyzn. Im więcej się o tym mówi, tym trend staje się silniejszy. Ponadto jest to uniwersalny dodatek, który sprawdzi się na nadgarstku każdego faceta, świadomego swojego unikalnego stylu. Bransoletki mają w sobie pewien ładunek energii i wyrażania indywidualnej ekspresji. Mężczyzna, który je nosi wysyła komunikat, że jest trochę zadziorny, wyluzowany, zrelaksowany i pewny siebie.

Męskie bransoletki są świetnym dodatkiem zarówno do noszenia na co dzień jak i na specjalne okazje. Warto jednak wystrzegać się takiej biżuterii w sytuacjach bardzo formalnych. Mężczyźni, którzy stawiają na styl elegancki – mogą sobie pozwolić na uzupełnienie outfitu bransoletą o klasycznym designie. O ile są w 100% pewni idealnego dopasowania zarówno do stroju jak i okazji… Marynarki kochają złoto i srebro. Świetnie sprawdzą się modele z elementami ze stali nierdzewnej w tych kolorach i o subtelnym, minimalistycznym wzornictwie.

Męska_bransoletka_na_nadgarstku_Marlona_Brando. Żródło_Pinterest.com

Ulubioną opcją większości facetów jest prostota. Czarna bransoletka ze srebrnymi wstawkami to najczęstszy wybór. Tego typu męskie bransoletki pasują do wszystkich odcieni skóry i korespondują zarówno ze streetwear’owymi jak i casualowymi ubraniami. Charakterystyczne bransoletki srebrne lub z metalowymi elementami wydają się być najbardziej męskie. Ich pierwowzorami były te, które noszono po II WŚ (między innymi przez takie ikony jak Brando czy Dean) i od dawna mają ugruntowane miejsce na męskich nadgarstkach i w męskim stylu.

Doskonale sprawdzą się jako dodatek do jeansów i T-shirta, wzmacniając efekt miejskiego luzu przemycanego w stylizacji i nowoczesnego, modnego wyglądu, ale i do stylówek nieco bardziej wydumanych.

Męskie bransoletki mogą być noszone w sposób subtelny, minimalistyczny, ale można też zaszaleć i zamiast jednej klasycznej – założyć kilka różnych. Popularne są zarówno modele stalowe,  silikonowe, kauczukowe jak i skórzane, z rzemienia, a także sznurki, koraliki i inne, które zestawione obok siebie dają fajny efekt wizualny.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixel