Bądź modny i… dopasuj się do jesieni

2019-12-06
Bądź modny i… dopasuj się do jesieni

Khaki, karmel, beż czy brąz – to kolory kurtek, które są na topie. Warto sięgnąć po typ husky albo parkę.

Powoli możemy już zapomnieć o ciepłych dniach. Klimat w Polsce mamy nieubłagany. Wraz z upływem jesieni i zbliżającą się zimą temperatury spadają błyskawicznie.

A to oznacza, że musimy pomyśleć o wierzchnim okryciu, które idealnie nadaje się na chłodne dni. Fachowcy podkreślają: – Oczywiście, kurtka musi spełniać swoje najważniejsze zadanie, czyli chronić nas od zimna. To nie oznacza jednak, że może być niemodna – mówią.

Jaką zatem ubrać, żeby nie zmarznąć, ale i wyglądać odpowiednio?

Najmodniejsze w tej chwili kolory to khaki, karmelowy, beż czy brąz

– W tym roku warto postawić na odpowiedni kolor i… dopasować się do jesieni – uśmiecha się Paweł Zabielski. – Najmodniejsze w tej chwili kolory to khaki, karmelowy, beż czy brąz.

Zdaniem stylisty z firmy Denley.pl takie barwy ocieplą nasz zewnętrzny wizerunek. Kolorystyka to jednak nie wszystko. Dobór odpowiedniej kurtki zależy też od sytuacji: miejsca, spotkania, na które akurat się wybieramy.

– W stylizacji sportowej najmodniejsze są kurtki pikowane, do pasa, z kapturem – wylicza Paweł Zabielski. – W tym przypadku, wyjątkowo, można troszkę poszaleć z kolorami. Dopuszczalna jest czerwień, czy też niebieski lub żółty.

Wyróżniłbym typ husky. Przypominający marynarkę, ale także posiada lekkie pikowania. To połączenie elegancji i sportu

A jaką kurtkę dobrać do stylu casualowego?

– Wyróżniłbym typ husky. Przypominający marynarkę, ale także posiada lekkie pikowania. To połączenie elegancji i sportu. Druga opcja to typ parka, czyli typowa zimowka, sięgająca poniżej pasa, z kapturem – dodaje Paweł Zabielski.

Niewiele zmieniło się jeśli chodzi o styl elegancki. Tu specjaliści nie mają wątpliwości. Najlepiej sprawdzi się klasyczny płaszcz. W zależności od upodobania, w eleganckich stylizacjach świetnie sprawdzi się zarówno jedno jak i dwurzędowy.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel