Bądź jak Harvey Specter po godzinach!

2017-03-20
Bądź jak Harvey Specter po godzinach!

Akcja serialu „W garniturach” toczy się wokół kilku wyrazistych postaci, pracujących w jednej z najlepszych nowojorskich kancelarii prawnych – Pearson Hardman. Skupia się jednak na dwóch głównych bohaterach. Jeden z nich to najlepszy adwokat na Manhattanie – pewny siebie, błyskotliwy i charyzmatyczny Harvey Specter – starszy partner renomowanej kancelarii. Drugi to jego najbliższy współpracownik Mike Ross – ponadprzeciętnie inteligenty i utalentowany chłopak z darem fotograficznej pamięci, który ma wszystkie cechy świetnego prawnika. Oprócz wymaganego dyplomu Harvardu…

Źródło: http://www.usanetwork.com

„W garniturach” to nie tylko wciągający i nieprzewidywalny obraz o dynamicznej akcji, z genialnymi dialogami. Styl ubierania bohaterów serialu to jeden z najgorętszych tematów, odbijających się echem po emisji każdego kolejnego odcinka. Sam Harvey Specter, grany przez Gabriela Machta, niejednokrotnie podkreśla jak bardzo w jego branży liczy się idealny wygląd:

„Pamiętaj, że Twój wygląd jest równie ważny co Twój talent”.

Moda w tym serialu ma ogromny wpływ na współczesne trendy. Panuje powszechna opinia, iż młodzi prawnicy na całym świecie – wzorują się na bohaterach „The Suits”. W tym oczywiście na najbardziej wyrazistym i niezwyciężonym Specterze.

Na co dzień jego domeną są oczywiście garnitury. Charakterystyczny dla niego jest jednorzędowy, idealnie skrojony zestaw, nieskazitelnie biała koszula i krawat wiązany węzłem windsorskim. Całość tworzy look, dzięki któremu bohater emanuje niesamowitą pewnością siebie.

Ale o garniturach piszą wszyscy, a w „The Suits”, epizodycznie, możemy zaobserwować też Harveya Spectera po godzinach! W czasie, gdy zrzuca swój elegancki pancerz. I w tych momentach Specter stawia na casual i odzież sportową – wszak o kondycję i energię do wygrywania wszystkich spraw mieć trzeba. Na ubrania bliższe naszym realiom.

Podczas treningu boksu, w ringu, można zaobserwować jak przystojny prawnik walczy w krótkich spodenkach sportowych i uniwersalnym czarnym T-shircie. Na poranny jogging, po budzącym się do życia Central Parku, Harvey wybiera jednokolorowy dres bawełniany. Z kolei w czasie, w którym limuzynę z kierowcą zamienia na pociąg i udaje się na prowincję – bohater stawia na chinosy. Wkłada też mniej oficjalną koszulę, której kołnierzyk wystaje spod cienkiego swetra typu V-neck i ponadczasowy trencz. Wszystko w stonowanych, niewyróżniających się barwach i w klimacie zupełnie oderwanym od codziennej pracy w wysokim wieżowcu z przeszklonymi biurami. Jednak zawsze z wyczuciem i klasą, którą Harvey z pewnością zachowa w nadchodzącym, kolejnym sezonie hitowego serialu.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
pixel