Back to High School 2020! Odzieżowa wyprawka szkolna!

2020-08-12
Back to High School 2020! Odzieżowa wyprawka szkolna!

Zaopatrzenie na nowy rok szkolny to nie tylko przybory i plecak. Szczególnie „starsza” młodzież bardziej skupia się na tym, aby outfity do szkoły rozwalały korytarzowy system, niż na podręcznikach Wyprawka szkolna do liceum czy technikum obejmuje odświeżenie jesiennej garderoby! To oczywiste! 

Czy akcja „Back to High School 2020” różni się od jesiennych powrotów do szkół średnich i na uczelnie od tych, które miały miejsce w ubiegłych latach? Chciałoby się powiedzieć, że nie, a jednak tak…

wyprawka do liceum 2020! Będą potrzebne… maseczki ochronne! 

maseczka ochronna streetwear
Maseczka ochronna do szkoły? Trzeba mieć ją w zanadrzu! Denley.pl

Choć prawdopodobnie maseczki ochronne na usta i nos nie będą obligatoryjne w salach klasowych, to jednak taki „gadżet” doby koronawirusa zawsze trzeba mieć przy sobie. Chodzi oczywiście o zachowanie reżimu sanitarnego określonego przepisami prawa w konkretnych miejscach i sytuacjach. Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego takie reguły z całą pewnością będą ściśle określone. Niezależnie od tego czy reżim sanitarny w szkole będzie mniej lub bardziej ostry – takie akcesoria męskie jak maseczki na twarz przydadzą się jeszcze wielokrotnie. Ot, choćby po to, by po drodze do budy zajść do pobliskiego spożywczaka po drugie śniadanie

Dobrze wyglądające, fitujące ze streetwear’owymi ciuchami maski, a do tego wygodne w użytkowaniu i wielorazowe – dostępne są w naszym sklepie online – Denley.pl.

Back to high school! odzieżowa wyprawka szkolna! 

ubrania do szkoły
Rok szkolny 2020/2021? Na luzie! Denley.pl

Najmodniejsze stylizacje do szkoły tego sezonu są pewną konsekwencją mierzenia się, od kilku miesięcy, z sytuacją pandemiczną. Wraz z lock down’em, w świecie mody, zapunktowały ubrania basic i odzież sportowa. W czasach powszechnie obowiązujących restrykcji – potrzebę komfortu chętnie wyrażaliśmy i zaspakajaliśmy poprzez stawianie na maksymalnie wygodne ubrania. Ciuchy, które nosi się świetnie pod każdym względem (swoboda, wygląd) – zostaną w trendach na dłużej.

powrót do szkoły 2020
Odzieżowa wyprawka szkolna? Przydadzą ci się wygodne joggery! Denley.pl

W roku szkolnym i akademickim 2020/2021 – będziemy ubierać się na luzie!

Apel, kolokwium, ważny egzamin – w takich „oficjalnych” okolicznościach warto oczywiście wybrać schludną stylizację adekwatną do  wydarzenia. Natomiast na co dzień – decydujemy się na emanowanie indywidualnym stylem! Czyli ubieramy ciuchy, w których dobrze się czujemy i wyglądamy. Dla jednych będą to ubrania streetwear’owe, inni postawią na sport, a jeszcze inni – nonszalancko połączą oba nurty.

Odzieżowa wyprawka szkolna powinna być zatem efektem personalnych wyborów, a tych możecie dokonać w naszym sklepie online – Denley.pl. Znajdziecie tu modne ubrania do szkoły, ubrania na zajęcia sportowe i dodatkowe. I to w fantastycznych cenach!

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020
pixel