8 prostych trików, które poprawią Twoją urodę

2016-06-24
8 prostych trików, które poprawią Twoją urodę

Jak skutecznie zadbać o swój wygląd stosując najprostsze triki?

1 Stawiaj na naturalny, rozświetlony makijaż. Kosmetyki kolorowe są super. Jednak musisz pamiętać, że z każdą sekundą Twoja skóra starzeje się. Ciężki makijaż z dużą ilością podkładu zatyka pory, przez co skóra schnie i nie oddycha. Mocny makijaż oczu wpływa z kolei na powstawianie zmarszczek. Maluj się delikatnie, gdy nie musisz stosować makijażu – muśnij twarz rozświetlaczem. Odpuść sobie make-up choć raz w ciągu tygodnia.

Water falling on the calm face of woman2 Masz cienie pod oczami? Przede wszystkim pij dużo wody i wysypiaj się. To zestawienie działa jak najlepszy anty-aging! Używaj też kremu pod oczy, ale trzymaj go w lodówce. Chłodny – szybciej zlikwiduje opuchliznę i poprawi kondycję skóry pod oczami!

3 Najważniejsza zasada: mniej znaczy więcej. Mocno podkreślasz oczy? Zrezygnuj z pomadki i odwrotnie.

4 Nie duś swojej skóry. Codziennie przed snem starannie zmywaj makijaż płynem do demakijażu. Daj swojej skórze złapać oddech.

5 Dbaj o swoją skórę. Używaj kremów z filtrem, noś okulary w słoneczne dni – niezależnie od pory roku. Promienie słoneczne sprawiają, że tworzą się zmarszczki.

6 Używaj peelingów by usunąć martwy naskórek i masek, które usuwają toksyny. Pamiętaj by usuwać przesuszony naskórek również z ust (za pomocą peelingu lub minutowego, delikatnego masażu szczoteczką).

7 Stan skóry, ale też włosów i paznokci zależy w dużej mierze od Twojej diety. Zwracaj uwagę na to co jesz, pij min. 2 litry wody dziennie, by utrzymać je w dobrej formie.

8 Chciałabyś mieć nieco bardziej wydatne usta ale z igłami Ci nie po drodze? Nic prostszego. Dodaj do swojego błyszczyka kilka kropel mięty. Delikatnie podrażnią usta i uwydatnią ich kształt.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016
pixel