6 stylowych wskazówek dla blondynów!

2020-01-14
6 stylowych wskazówek dla blondynów!

Aby go w sobie odkryć, trzeba po pierwsze stawiać na ubrania, które się naprawdę lubi, ale w kontrze do realnych uwarunkowań. Należy dobierać garderobę do upodobań, okoliczności, ale przede wszystkim do sylwetki. Idealna kompozycja, w której uwzględni się jeszcze drobne triki jak np. podrasowanie stylówki pod kolor oczu czy włosów sprawi, że mężczyznę wyróżni prawdziwy power look!

Jeśli regularnie czytacie tego bloga, to poznaliście już wskazówki dotyczące ubierania się mężczyzn wysokich, niskich czy dużych i szczupłych. Szukając jakiejkolwiek „modowej” odpowiedzi – możecie skorzystać z lupki, umieszczonej na stronie głównej bloga – w prawym górnym rogu. Modowi geecy są jednak na bieżąco ze wszystkimi tematami i dziś, wspólnie, zgłębiamy kwestię tipów dla stylowych facetów o blond włosach!

Góra (kurtka) w kolorze khaki dla blondyna o ciepłym odcieniu skóry i włosów to idealny wybór modowy_Denley.pl

6 modowych wskazówek dla blondynów!

  • Przede wszystkim – nie należy szaleć z kontrastami. Zwykle blondyni mają jasną cerę i dobrze, by ich ubrania z nią korespondowały. U blondyna świetnie sprawdzi się np. jasna marynarka i błękitna koszula, a dla minimalnego kontrastu można dodać granatową muszkę lub krawat. Dozwolone w jednej stylizacji są różne odcienie, tekstury, ale warto trzymać się jednej palety barw.  Trzeba jednak dodać, że mniej różnorodności w użyciu materiałów dodaje klasy. Krótko mówiąc – minimalizm!
  • Co oczywiście nie wyklucza zupełnie noszenia przez blondynów ciemniejszych kolorów. Wręcz przeciwnie. Gdyby jasnowłosy facet o jasnej cerze, włożyłby białą koszulę – to zlałby się w jedno z białą ścianą za plecami. Ale już pastele czy odcienie niebieskiego aż po granat – wyglądają naprawdę świetnie.
  • Wiele zależy od odcienia włosów. Inaczej może ubierać się nordycki blondyn (platyna, popielniczka), inaczej koleś o kalifornijskim look’u z włosami połyskującymi słońcem (szampańskie, miodowe, złote) i o subtelnie opalonej skórze.
  • Jeśli więc jesteś ciemnym blondynem, odcień Twoich włosów i skóry jest ciepły – dobrze będzie Ci nawet w czerwonym i czarnym. Oczywiście jeśli złamiesz te kolory gdzieś w okolicy dekoltu, który wizualnie nie odetnie Twojej głowy od sylwetki. Jasna koszula pod ciemną marynarkę czy kurtkę to dobre rozwiązanie.
  • Jasnowłosy mężczyna doskonale wygląda w ubraniach, w tzw. kolorach ziemi. Kolor pustyni, zieleń, khaki czy moro to naprawdę świetny wybór. Ciepłe kolory wydobędą charakter Twojego stylu, zimne Ci go nadadzą. Mnóstwo ubrań w barwach idealnych dla blondynów można znaleźć w kolekcji militarnej Denley.pl.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel