5 ubrań, które podkreślą twoją muskulaturę!

2020-01-14
5 ubrań, które podkreślą twoją muskulaturę!

Na nic ta krew, pot i łzy, jeśli wyrzeźbisz mięśnie, a potem,,, zakryjesz je workowatymi ubraniami! Dzięki zaparciu, samodyscyplinie i systematycznej pracy, której poświęciłeś mnóstwo czasu i energii – zapracowałeś na swój look! Dlatego jak najbardziej, powinieneś subtelnie podkreślać swoją muskulaturę wybierając zestaw 5 ubrań najbardziej wspierających twój wygląd!

Longsleeve w jasnym kolorze świetnie podkreśli górne partie mięśni_Denley.pl
5 ubrań, które podkreślą twoją muskulaturę!

1 i 2. Na pierwszy ogień idzie to, co jest najbliżej ciała. Twoją tajną bronią są dwa spokrewnione ciuchy! T-shirt i longsleeve męski! Oba potrafią zdziałać cuda w poprawie wyglądu sylwetki, uwydatnieniu tego, co warto pokazać. Haczyk? Trzeba uważać na to, by koszulka była dość dopasowana (nie obcisła), a unikać efektu jaki daje baggy T-shirt, czyli (po naszemu) „worek”. Warto też wystrzegać się nadruków, szczególnie dużych. Dobrze dopasowany longsleeve czy koszulka męska powinny mieć regularny krój i jasny kolor (biały, szary, pastelowy), który podkreśli mięśnie zamiast je maskować.

3. Jeśli już jesteśmy przy kolorystyce, to oczywiście nie może zabraknąć w twojej garderobie – białej koszuli! Podobnie jak przy T-shircie – biała koszula męska powinna być dopasowana i mieć regularny krój. Dlatego stawiaj na modele slim. Uważaj tylko, żeby nie przedobrzyć z tym dopasowaniem. Jeśli wybierzesz zbyt opiętą koszulę – istnieje ryzyko, że przy gwałtowniejszym ruchu strzelą ci guziki Najbardziej uniwersalna jest koszula Oxford, bo można zestawić ją z różnymi modelami spodni, nosić tak w dzień (do pracy) jak i w nocy (na imprezie).

4. Czy do takiej góry warto dobrać mega dopasowane spodnie? Niekoniecznie. Podkreślaj sylwetkę, ale nie inspiruj się facetami w rajtuzach. Będziesz wyglądać na lepiej zbudowanego jeśli zachowasz proporcje! Jeansy, które wkładasz powinny być wąskie, regularne lecz nie obcisłe! Jedyny słuszny model to slim-fit!

5. Potrzebujesz eleganckiej stylizacji wśród 5 ubrań podkręcających ładnie zbudowaną sylwetkę? Ze wsparciem przychodzi ci garnitur! Dobrze dobrany model, czy choćby odpowiednia marynarka męska, której linia zapinania guzików wraz z rozstawem ramion tworzy literę V – świetnie podkreśli atletyczną budowę ciała, a wręcz jeszcze bardziej wydobędzie jej atuty! Pamiętaj, żeby rękawy i spodnie miały odpowiednią długość!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel