5 stylowych wskazówek dla rudych!

2020-01-14
5 stylowych wskazówek dla rudych!

Wszyscy rudzi wyróżniają się wyglądem, inspirują i przyciągają uwagę, jednak płeć piękna może podkręcać swój look makijażem i bogatym wachlarzem biżuterii. Faceci muszą „grać” ciuchami, ale też nie ma się co martwić! Bo rudzielcy prawie we wszystkim wyglądają dobrze, a proste triki świetnie wpływają na ich perfekcyjny wygląd! Jesteś redheadem? Koniecznie sprawdź…

5 stylowych wskazówek dla rudych!

  1. Rudowłosi najlepiej wyglądają wtedy, gdy w swoich stylizacjach uwzględniają tzw. kolory ziemi! To one genialnie korespondują z ich włosami i nieprzeciętnym typem urody. Kolory ziemi nie muszą być nudne – oliwkowe lub cynamonowe chinosy są naprawdę bardzo stylowe i ekspresyjne. U rudych świetnie wyglądają też ziemiste swetry i koszulki. Zamiast czarnych butów outfit warto wykończyć brązowym obuwiem i w tej samej palecie kolorystycznej wybierać dodatki jak plecaki, teczki, portfele.
  2. Nie znaczy to jednak, że faceci o rudych włosach muszą rezygnować z klasycznych barw jak biel czy szary. Decydując się na szary garnitur, który bądź co bądź jest atrybutem każdego mężczyzny – warto postawić na ten o cieplejszej barwie i podobnie z białą koszulą – dobrze, aby była złamana np. odcieniem kości słoniowej.
  3. Doskonałym kolorem dla rudych mężczyzn, który zresztą przywarł do osób o tej barwie włosów i zarostu to oczywiście kontrastujący z celtycką celą – zielony! Ale nie tylko ten, który kojarzy się dniem Św. Patryka. Dobrze wyglądają jego wszystkie odcienie – od energetycznej mięty aż po khaki. Mix w klimacie moro też współgra z rudymi idealnie. Sweter z dzianiny w oliwkowym odcieniu, militarna marynarka, zielona bluza czy krawat – to tylko niektóre z propozycji dla rudych. Trzeba też zwracać uwagę na akcenty. Okulary z zielonymi oprawkami czy tarcza zegarka w tym kolorze – również dodadzą szyku.
  4. Kontrast kontrastem, ale rudzi wyglądają świetnie także w kolorach korespondujących do włosów i typu urody. Zaliczyć do nich można brązy i oczywiście kolor żółty. Żółta kurtka silnie akcentująca stylizację to może być strzał w dziesiątkę!
  5. Nie ma jednak sensu, by ograniczać się wszelkiej maści zieleniami i kolorami „pokrewnymi”. Rudowłosym niemal ze wszystkim do twarzy! Można np. postawić na kolory niebieskie. To między innymi dzięki takiemu spasowaniu – rudzi faceci rewelacyjnie prezentują się w jeansach i innych elementach garderoby z denimu jak jeansowe koszule czy katany.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel