5 stylowych wskazówek dla brunetów!

2020-01-14
5 stylowych wskazówek dla brunetów!

Naukowcy twierdzą, że kobiety wolą brunetów… Tym bardziej nic nie stoi na przeszkodzie, by za pomocą drobnych trików z kolorami – zapewnić sobie kilka dodatkowych punktów jeszcze bardziej wzmacniających efekt wow męskiego stylu! Szczególnie, że spectrum kolorów, z którymi mogą się bratać faceci o ciemnych włosach – jest całkiem spore. A świetny wygląd można osiągnąć bez większego wysiłku! Poznaj tipy modowe dla brunetów!

Stylizacja miejska. Brązowa kurtka skórzana koresponduje z kolorem cery i włosów, biały T-shirt nadaje stylizacji kontrastu_Denley.pl

5 stylowych wskazówek dla brunetów! 

  1. Często jest tak, że ubierasz jakiś ciuch i stwierdzasz, że dany kolor w ogóle do ciebie nie pasuje. Przykładanie ubrań do twarzy to najprostszy sposób na to, by oddzielić ziarno od plew. Korzystaj z niego!
  2. Faceci o ciemnych włosach i mocnej oprawie oczu dobrze wyglądają w… pastelach. Mocny typ urody harmonizuje z ubraniami o delikatnych barwach, a „lekka” paleta kolorów doskonale sprawdza się latem. Męskie marynarki w takich odcieniach znajdziesz w sklepie online – Denley.pl.
  3. Jeśli ton twojej skóry należy do ciemniejszych i nie musisz smażyć się na słońcu, by wyglądać na opalonego – możesz nosić zarówno zimne, jak i ciepłe barwy. Jeżeli masz niebieskie oczy to głębia spojrzenia zostanie z nich wydobyta właśnie dzięki chłodnym kolorom w stylizacji. Z kolei bruneci z piwnymi oczami i o ciemnej karnacji – dobrze i… „romantycznie” wyglądają w stonowanych, cieplejszych barwach jak jasny brąz, miód, wszelkiego rodzaju beże. Wybieraj jednak o ton ciemniejsze lub o ton jaśniejsze ubrania niż kolor twojej skóry, by nie zlewać się z tłem na którym staniesz, by nie wyglądać nijako. Unikaj kolorów oliwkowych czy khaki, jeśli twoja cera przypomina kolor oliwkowy. Możesz wybierać barwy kontrastujące z cerą i włosami jak błękit, róż czy biały, by wyglądać zdecydowanie, w klimacie macho. Casualową lub elegancką stylizację idealnie podkreśli biała koszula!
  4. Kolejna wskazówka dla brunetów dotyczy tego, by nie przeholować. Gdy zdecydujesz się na mocny kontrast i użyjesz w stylizacji koloru jaskrawego czy np. kobaltowego – pamiętaj, by zrównoważyć element garderoby czymś bardziej stonowanym. Zresztą jest to rada uniwersalna.
  5. Podczas, gdy podstawowymi kolorami dla innych facetów są granat i czerń i to one stanowią największą część garderoby formalno-korporacyjnej – ty nie musisz zlewać się z tłumem i możesz tych kolorów unikać. Nie dlatego, że ci nie pasują – miej w swojej szafie kilka klasyków. Po prostu możesz wykorzystać potencjał swojej urody z ciemniejszą skórą i kolorem włosów, by wyróżnić się stylem na tle innych.

A jeśli masz jasne włosy – poznaj „6 stylowych wskazówek dla blondynów!”

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel