3 okazje, by założyć męski sweter bez rękawów.

2018-03-14
3 okazje, by założyć męski sweter bez rękawów.

Podobnie jak inne rodzaje kamizelek – ta klasyczna, z dodatkiem wełny – stanowi świetny element do nakładania warstw odzieży. Kamizelki puchowe, jeansowe czy sweterkowe spełniają różne funkcje, pomimo, że mają cechę wspólną – brak rękawów. Ta pierwsza ma najczęściej sportowy, outdoorowy charakter. Denim urozmaica każdą miejską stylizację, a męski sweter bez rękawów z kołnierzykiem w serek perfekcyjnie sprawdza się w stylizacjach casualowych. Np. jako część składowa stroju wizytowego.

Sweter męski bez rękawów_Denley.pl

Bezrękawnik z cienkiej wełny ma również inne zalety. Dzięki takiemu niepozornemu sweterkowi bez rękawów możemy świadomie modelować sylwetkę i wyglądać elegancko nawet wtedy, gdy zdejmiemy marynarkę. Taka kamizelka z gładkiej lub melanżowej tkaniny stanowi doskonały duet z koszulą męską. Jest praktyczna, bo zakrywa ewentualne zagniecenia powstałe podczas użytkowania, ale i wpływa na walory wizualne, dodając powagi i stylu.

Ale nie tylko! Praktyczna kamizelka męska to fajny pomysł na wyjście, podczas którego mamy ochotę połączyć styl weekendowy, ze sportowym i oficjalnym. Bo choć najprędzej zestawia się ją z eleganckimi spodniami chino, to równie fajnie koresponduje z jeansami. Wystarczy zainspirować się stylem Justina Timberlake’a, by przekonać się, że takie kamizelki można nosić na wiele sposobów i nie są one przeznaczone jedynie dla dziadków, prymusów i amatorów gry w golfa.

3 okazje, by założyć sweter bez rękawów!

  1. W połączeniu z denimami i sportowym obuwiem – śmiało można ubrać kamizelkę z dzianiny do szkoły, na weekendowy wypad, spotkanie ze znajomymi czy wyjście do kina na randkę. W takim hipsterskim outficie można poczuć się pewnie (nie będzie zagnieceń na koszuli), wygodnie, a jednocześnie stylowo.
  2. W wersji bardziej oficjalnej, czyli w zestawieniu z eleganckimi spodniami i skórzanymi półbutami – bezrękawnik spisze się w sytuacjach, w których należy wyglądać schludnie, ale nie trzeba się spinać – np. na biznesowym lunchu, nieformalnym, ale ważnym spotkaniu rodzinnym czy na okazję kolokwium na uczelni.
  3. Sweter bez rękawów to także świetny pomysł na „casual friday” i  alternatywa dla wszystkich facetów, którzy swoim miejskim, codziennym wyglądem lubią nawiązywać do klasycznego designu.

Bezrękawnik w męskiej szafie to praktyczna inwestycja, bo można wykorzystać go na wiele okazji.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixel