Znamy najładniejszych… studentów

2019-12-05
Znamy najładniejszych… studentów

To Klaudia Kasperowicz i Paweł Sałek. Oboje zwyciężyli wybory Miss i Mistera Uniwersytetu Zielonogórskiego, który odbył się wczoraj w auli przy ul. Podgórnej.

Dziewięć młodych pań i siedmiu odważnych mężczyzn wzięło udział w rywalizacji o koronę najpiękniejszej studentki i najprzystojniejszego studenta. Emocji było co nie miara. Widownia w auli pękała w szwach, bo wybory wzbudziły ogromne zainteresowanie. Każdy z kandydatów miał grono swoich wiernych fanów. Ostatecznie jury zdecydowało, że najlepiej na scenie prezentowali się: Klaudia Kasperowicz i Paweł Sałek.

Wszyscy kandydaci w ubraniach z naszej kolekcji prezentowali się znakomicie

Kandydatki pokazały się m.in. w ubraniach z kolekcji Denley.pl. Podobnie kandydaci, którzy dwukrotnie na wybiegu pojawili się w ubraniach z naszej kolekcji. Najpierw w stylizacji casualowej, potem w typowo sportowej. – Wszyscy w naszych ubraniach prezentowali się znakomicie. Trudno się temu dziwić. Nasze kolekcje są skierowane przede wszystkim do młodych ludzi. W ubraniach Denley.pl można przyjść zarówno na imprezę jak i na uczelnie, no i… wyglądać świetnie – ocenia ambasador marki Denley.pl Paweł Zabielski, który był jednym z członków jury podczas wyborów.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel