Złap formę przed wakacjami!

2016-09-15
Złap formę przed wakacjami!

To już ostatni dzwonek by zdążyć osiągnąć dobrą formę. Jeśli teraz weźmiesz sprawy w swoje ręce – zdążysz jeszcze popracować nad swoją sylwetką przed latem i cieszyć się efektami. Podejmij wyzwanie kolego i przyłóż się do treningów na 100%. Cel? Spalić trochę tkanki tłuszczowej, zadbać o kondycję i zdecydowanie poprawić wygląd.

Po pierwsze!

Maksymalnie zadbaj o to co jesz. Bez tego nawet nie przystępuj do zapłaty za karnet na siłkę. Jakiś czas temu na blogu pojawił się wpis: JEDZ NA ZDROWIE, Wróć do niego i od razu zacznij stosować omówione tam proste zasady zdrowego odżywiania. Już po miesiącu odnotujesz dużą różnicę w samopoczuciu. Oczywiście na plus. W połączeniu z odpowiednim treningiem – chwila moment i już będziesz prężyć ciało do wymuskanego selfie na insta

Po drugie!

Okupowanie kanapy nie popłaca. Teraz musisz nadrobić wszystkie zaległości, by pozbyć się z brzucha zimowej oponki i zapomnieć o zadyszce, która łapie Cię w drodze na przystanek autobusowy. Aby w możliwie krótkim czasie osiągnąć wszystkie zamierzone efekty – musisz tu i teraz wziąć na warsztat całe ciało, a nie tylko jego poszczególne partie.

Jak?

Wykonuj trzy godzinne treningi w tygodniu. Krótkie, ale za to maksymalnie intensywne. Najlepiej co drugi dzień, a po serii – zrób sobie dwa dni przerwy, by organizm miał czas na prawidłową regenerację.

Postaw na wielowarstwowe, złożone ćwiczenia siłowe w połączeniu z aerobowymi. Spowodują one zmasowaną stymulację włókien mięśniowych oraz wzrost wydzielania hormonów anabolicznych. Ćwiczenia siłowe w tempie interwałowym to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Zagwarantują Ci znaczne przyspieszenie metabolizmu jeszcze wiele godzin po treningu i spalanie tkanki tłuszczowej. A gdy jeszcze taki trening zakończysz krótką, ale intensywną sesją aerobową np. sprintem przeplatanym truchtem – będziesz mistrzem i na pewno złapiesz formę.

Tak więc plan już masz. Nie trać zatem czasu i nie wymyślaj kolejnych wymówek. Zrób sobie listę zakupów, kup karnet na siłownię, wskocz w wygodne ciuchy i pędź poćwiczyć.

 

[adrotate banner=”20″]

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel