Z kim na studniówkę? Czy wypada iść samemu?

2020-01-28
Z kim na studniówkę? Czy wypada iść samemu?

Różnie bywa. Być może coś wypadło twojej osobie towarzyszącej, albo to ona wypadła z twojego życia…? A może od początku planowałeś udać się na bal maturalny w pojedynkę, ale teraz dopadły cię wątpliwości? Z kim na studniówkę? Czy wypada iść samemu? 

z kim na studniówkęCo trzeba robić na studniówce? 

Dobrze się bawić! I osoby towarzyszące, wyrwane gdzieś z kontekstu tylko dla tego, że nie miało się z kim pójść – raczej nie podbiją pozytywnej atmosfery. Pół biedy, jeśli są towarzyskie! Gorzej jednak, gdy trafisz na typ mruka. Na 100 dni przed maturą szczególnie ważna jest celebracja znajomości, które świetnie miały się przez całe liceum! To ty i twoja klasa powinniście doskonale się bawić, uczcić spędzony wspólnie czas, postawić kropkę nad „i”. Sorry, ale „zaklepana” partnerka do tańca ma tutaj znaczenie drugorzędne.

Z kim na studniówkę?

Najlepiej z drugą połówką. Jest duża szansa, że zna twoich znajomych, świetnie się zasymiluje i genialnie spędzicie razem czas. Jeśli natomiast nie masz dziewczyny, a zależy ci na tym, by jednak wybrać się z partnerką – poszukaj w gronie rodziny i najbliższych znajomych. Przede wszystkim postaw na osobę, o której wiesz, że się dogadacie i że potrafi się bawić – otwarta, pozytywna. To może być przyjaciółka, kuzynka, kumpela z osiedla. Serio!

Czy wypada iść samemu?

Jasne, że tak! Szczególnie, gdy w twoim gronie znajdzie się więcej singli! A może jakaś laska z twojej szkoły też nie ma partnera? Możecie się przecież tymczasowo sparować, choćby po to, by siedzieć obok siebie i razem potańczyć? No i dogadać co do zapłaty za bal: pół na pół

z kim na studniówkę
Denley.pl

Studniówka to naprawdę fantastyczne wydarzenie! Warto w nim uczestniczyć, ale na siłę osoby towarzyszącej nie ma co szukać! Zakładamy, że masz świetnych znajomych, najlepszych (!). Takich, którym bez różnicy będzie twój studniówkowy status! W takim przypadku naprawdę nie musisz się niczym martwić! Idź i przeżyj tę jedyną w swoim rodzaju noc!

W co się ubrać na studniówkę?

I wtedy wchodzisz Ty, cały na biało… No na biało to niekoniecznie, ale świetny wygląd to podstawa. Doda ci 100 punktów do pewności siebie, olśnisz wszystkich dookoła! Bądź duszą towarzystwa, baw się wspaniale ze swoimi znajomymi, zostań królem parkietu! Męskie koszule, najmodniejsze garnitury i zestawy ubrań na niezapomnianą studniówkę znajdziesz sklepie w Denley.pl!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel