Wzorzyste koszule męskie! Jak je nosić?

2019-06-03
Wzorzyste koszule męskie! Jak je nosić?

Nie ma to jak kilka koszul w zanadrzu, które nadadzą energii zblazowanej szafie! Wzorzyste koszule męskie, choć z założenia rzucające się w oczy – mogą równie dobrze imponować subtelnością! Wystarczy postawić na odpowiednie modele i trafne zestawienia z innymi elementami stylizacji! 

wzorzyste koszule męskie
Wzorzyste koszule męskie najlepiej łączyć z chinosami. Denley.pl

Wzorzyste koszule męskie w smart casualu! 

W tym schludnym lecz nieformalnym stylu modowym musisz wykazać się zachowawczością i nie przesadzić! Postawić na niebanalny wzór na koszuli, ale nie stracić w swoim imażu „dorosłego” klimatu pełnego klasy.

Modne podarte jeansy, albo zabawne szorty zostaw na inną okazję i nie ryzykuj z odważnymi zestawieniami. A koszulę z printem połącz z klasycznymi spodniami w minimalistycznym nurcie. To mogą być proste spodnie jeansowe albo ponadczasowe chinosy męskie. Tutaj tylko jeden element twojej stylizacji ma skupiać uwagę i jest to właśnie wzorzysta koszula.

Wykorzystaj potencjał koszul z długim rękawem, albo postaw na koszule męskie z krótkim rękawem! 

wzorzyste koszule męskieKoszule męskie z długim rękawem, szczególnie jeśli mają wyraziste wzory – dają mnóstwo możliwości w kreowaniu nieszablonowych stylizacji!

Przede wszystkim rękawy można tu podwinąć i styliści bardzo polecają taki sposób noszenia koszul ze wszelkimi nadrukami. Otóż uważa się, że charakterystyczne podwinięcie rękawów na styl włoski – nadaje wyglądowi mężczyzny nie tylko wyrafinowanego luzu, ale także specyficznej lekkości i charakteru. Bo trzeba wiedzieć, że wzory mogą mocno „obciążyć” ogólny look, dlatego właśnie warto wspomóc ich „nośność” modowymi trikami.

Oczywiście innym rozwiązaniem jest noszenie koszul z krótkim rękawem. Pamiętaj też o rozpiętym kołnierzyku, co latem jest jak najbardziej wskazane. Możesz rozpiąć dwa pierwsze guziki, ale też pokusić się o więcej, szczególnie, gdy okoliczności będą sprzyjać. Pełna swoboda i wygoda!

Koszule z wzorami. Co jeszcze warto wiedzieć?

wzorzysta koszula męska
Denley.pl
  • Ważna zasada to taka, by w stylizacji nie zrobić zbyt dużego bałaganu. Jeśli decydujesz się na koszule z wzorami, to już spodnie i inne elementy twojego outfitu powinny być proste. Bez przetarć, nadruków i z materiałami o gładkiej fakturze. Bawełnianą koszulę z kubańskim kołnierzem można połączyć np. z lekkimi, lnianymi spodniami.
  • Kombinacje kolorów też nie powinny być przesadzone i skomplikowane, chyba że masz artystyczne wyczucie stylu i potrafisz eksperymentować z dobrym skutkiem. Jeśli nie – dobieraj kolor portek pod motyw na koszuli.
  • Dodaj wyglądowi jeszcze większego, ale subtelnego wyrafinowania – używając letnich akcesoriów. To może być kapelusz Panama lub Fedora albo przeciwsłoneczne okulary.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2019
pixel