Wojtek Gola: – Wiosenna kolekcja marki Denley bardzo przypadła mi do gustu!

2019-12-09
Wojtek Gola: – Wiosenna kolekcja marki Denley bardzo przypadła mi do gustu!

Sezon zimowy „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” dobiega końca. Pozostała emisja jeszcze tylko jednego odcinka. Podpytaliśmy o wrażenia jedną z największych gwiazd tej bardzo popularnej serii.

Wojtek Gola nie ukrywa, że tegoroczna, zimowa edycja programu obfitowała w całe mnóstwo ciekawych atrakcji. Powoli jednak już myśli o kolejnej, letniej odsłonie.

– Czas biegnie błyskawicznie. Pozostał jeszcze tylko jeden odcinek sezonu zimowego. Jestem w tej ekipie już bardzo długo. Ciężko mnie czymś zaskoczyć. Ale każda edycja, to świetna, nowa przygoda – przyznaje specjalnie dla „Denley News” sympatyczny i bardzo popularny celebryta, który w wielu kręgach, szczególnie młodych osób, uważany jest za kultową postać.

Czy wobec długiego stażu w programie nie ma obawy, że w szeregi „Ekipy” wkradnie się rutyna?

Ubrania marki Denley wpasowują się w nowy styl, który bardzo mi odpowiada. I co najważniejsze, ubrania są bardzo wysokiej jakości.

– Absolutnie nie. Jestem co prawda już „starym” wygą, ale na każdą edycję czekam z niecierpliwością. Są przecież nowe atrakcje, nowi uczestnicy – dodaje.

Jak będzie wyglądała letnia edycja, tego jeszcze nikt nie wie. Wojtek ma nadzieję, że producenci wyślą „Ekipę” zagranicę. Przy okazji podpytaliśmy go o wiosenną kolekcję marki Denley.

– Bardzo przypadła mi do gustu. Dominują żywe, nowoczesne kolory. Stroje wpasowują się w nowy styl, który bardzo mi odpowiada. I co najważniejsze, ubrania są bardzo wysokiej jakości. Nic złego się nie dzieje, po użytkowaniu. Z czystym sumieniem każdemu mogę polecić – podsumowuje.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel