W roli głównej - marynarka!

2018-09-17
W roli głównej - marynarka!

W niczym innym mężczyzna nie wygląda tak dostojnie i elegancko jak w marynarce. To właśnie marynarka męska noszona z pełną świadomością jej atutów – buduje męski wizerunek, dodaje wyglądowi powagi i klasy.

Marynarka! Dlaczego warto ją mieć?

marynarka męska denley
Męska marynarka w casualowym stylu sprawdzi się nie tylko na specjalne okazje, ale i na co dzień. Denley.pl

Bezdyskusyjnie to obowiązkowa pozycja w szafie faceta i to nie tylko ze względu na długą tradycję, ale przede wszystkim ze względu na szeroki wachlarz jej zastosowań. Mimo, iż marynarka zawsze będzie kojarzona ze stylem formalnym, to ostatnimi laty jest również idealnym dopełnieniem outfitu casualowego, który mnóstwo facetów uprawia przecież na co dzień. Ujmując rzecz inaczej – jest kwintesencją sportowej elegancji.

Pośród marynarek jedno- i dwurzędowych – popularne są kroje sportowe, które pozwalają na większą dowolność przy wyborze w materiału i fasonu. Taki casualowy model jest idealny do noszenia każdego dnia. Nie krępuje ruchów, sprawdzi się w różnych okolicznościach, a do tego świetnie wyglądaja, Nierzadko dzięki specjalnym przeszyciom, łatom, oryginalnym guzikom i innym interesującym wstawkom. Dzięki temu – genialnie można podkreślić swój indywidualizm i imaż.

Obecnie, jako samodzielny element, marynarki noszone są na wiele różnych sposobów do: jeansów, chinosów, koszul i modnych T-shirtów. Jest tak wiele opcji noszenia marynarki, że i możliwości zabawy z resztą naszej garderoby są wręcz nieograniczone!

Marynarka sprawdzi się doskonale jako baza outfitu na spotkanie biznesowe, na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe czy też na spotkanie ze znajomymi przy drinku.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018
pixel