W co ubrać dziecko na urodziny?

2018-05-11
W co ubrać dziecko na urodziny?

Zastanawiając się nad tym, w co ubrać dziecko na urodziny – najważniejsze jest miejsce imprezy i jej charakter. Zupełne inne ubrania przygotujemy dziecku do sali zabaw, parku trampolin czy na przyjecie z animatorem, odbywające się w stylowej kawiarni dla rodziców i dzieci.

Wiadomo, że w klubokawiarniach, przygotowane zabawy będą wymagać od imprezowego towarzystwa znacznie mniej aktywności niż to ma miejsce we wszelkich przestrzeniach przeznaczonych do intensywnych zabaw, gdzie można wspinać się, szaleć w kulkach, korzystać ze zjeżdżalni czy innych sprzętów wymagających sporej porcji ruchu. Trzeba dostosować strój do okoliczności!

W co ubrać dziecko na urodziny?

W co ubrać dziecko na urodziny? Przede wszystkim w coś wygodnego! Denley.pl

Oczywiście strój malucha może też wyróżniać się od innych i podkreślać okazję, szczególnie wtedy, gdy są to właśnie jego / jej urodziny! Sukienka dla dziewczynki spodoba się pewnie każdej małej damie, z kolei chłopiec świetnie będzie prezentować się w koszuli z ozdobną muszką. Najczęściej jednak, na urodziny, trzeba ubrać dziecko w odzież wygodną!

Jeśli charakter przyjęcia dla dzieci ma być sportowy – warto przygotować sportowe ubrania. Tutaj sprawdzą się szczególnie bawełniane T-shirty chłopięce i bluzki dla dziewczynek, a także spodnie dresowe lub legginsy. Niecodzienna stylizacja włosów dziecka, z ozdobnymi opaskami u dziewczynek czy fryzura chłopięca na żel – zrobią efekt

Na bardziej eleganckie przyjęcie, podobnie jak u dorosłych, polecamy sportową elegancję. Dziecięcy outfit w casualowym stylu wygląda modnie, a jednocześnie będzie bardzo funkcjonalny. Prosta sukienka lub spódniczka dla dziewczynki, a dla chłopca koszula to ubrania, które nie zawodzą! Jeansy chłopięce czy spodnie jeansowe dla dziewczynki w ciekawe wzory to również klasyka! Zawsze warto zwrócić uwagę na to, by ubrania nie krępowały ruchów, nie uciskały i zapewniały pełną swobodę.

A czego nie ubierać?

  • Nie zakładaj dziecku biżuterii! Naszyjniki, kolczyki i inne akcesoria, w ferworze zabawy, mogą stworzyć niebezpieczne sytuacje, a co najmniej się zgubić.
  • Nie ubieraj dziewczynce zbyt zdobnych, okazałych sukienek, w których może im być trudno się poruszać.
  • Odpuść „sztywne” outfity jak np. garnitur. Urodziny mają być przede wszystkim dobrą zabawą!
Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel