W co się ubrać na żużel?

2017-07-31
W co się ubrać na żużel?

Oczywiście, na żużel, najprościej jest włożyć na siebie koszulkę klubową. I po temacie. Jest to opcja dla tych, którzy zatwardziale kibicują konkretnej drużynie, a mecz to nie jest dla nich wyższa forma letniego pikniku, tylko sprawa naprawdę wysokiej wagi i docelowo – zdartego gardła. Ciuchy klubowe są naprawdę mega i dodają patosu, ale nie każdy je ma. Nie każdy planuje kupić, nie zawsze są też w 100% funkcjonalne.

Bluza, dzięki której widać, że lubisz prędkość_denley.pl

To w co się ubrać na mecz?

  • No już niezależnie od tego jaki ten T-shirt jest – czy klasyczny czy klubowy, a chcesz naprawdę uczestniczyć w wydarzeniu, a nie tylko je oglądać – to warto postawić na odzież w barwach klubu, któremu kibicujemy. Nie musi być ona pełna napisów i logotypów! Wystarczy, że wybierzesz koszulkę czy zestaw ubrań w odpowiednich kolorach i od razu wiadomo o co chodzi i po co tu przyszedłeś.
  • Wybierając się na mecz – trzeba wcześniej sprawdzić pogodę godzinową. Jeśli na stadion udajesz się na kilka godzin przed wydarzeniem – by zająć miejsce, odstać swoje w kolejce po bilet czy z innych powodów – to pamiętaj, że jeśli ciepło, sucho i słonecznie jest teraz, nie znaczy, że będzie tak za trzy, cztery godziny…
  • Zakładając, że aura może być zmienna – możesz np. założyć koszulkę, a do tego pikowaną kamizelkę. Jeśli jesteś fanem Falubazu – wybierz zielony T-shirt i żółty bezrękawnik. Z kolei kibice toruńscy – mogą postawić na stylizację żółto-granatową. Sprawdzi się żółta koszula i granatowa męska kamizelka. Etc.
  • Oczywiście niezastąpiona będzie również bluza z kapturem i w razie zapowiadanego deszczu (który może pojawić się ewentualnie po meczu, bo każdy kibic zakłada, że nic nie popsuje szyków jego drużynie) – kurtka przeciwdeszczowa.
  • W chłodniejsze dni jesienne, gdy odbywają się finały – przeciwdeszczówkę warto zamienić na nieco cieplejszą kurtkę. Taką, która ochroni również przed wiatrem i zimnem jak np. bomber jacket czy inny, sportowy model kurtki przejściowej.
  • Jeżeli zamiast barw klubowych – stawiasz na swoje ulubione – wybierając się na żużel – załóż po prostu wygodny, luźny zestaw. Sprawdzą się szorty lub spodnie jeansowe – jeśli widowisko odbywa się w godzinach popołudniowo-wieczornych, albo gdy jest chłodniej. Do tego komfortowy T-shirt, coś na plecy i sportowe buty.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel