W co się ubrać na... łapanie Pokemonów?

2020-01-30
W co się ubrać na... łapanie Pokemonów?

Ta aplikacja wciągnęła do zabawy miliony ludzi, w tym wielu celebrytów. Również w Polsce bije ona rekordy popularności, a Warszawa ma na mapie więcej zaznaczonych pokemonowych punktów niż inne metropolie europejskie jak Londyn czy Berlin. Oznacza to, że gra bez wątpienia przyjęła się u nas.

Na czym polega gra Pokemon Go?

Jeśli jeszcze jej nie zainstalowałeś i nie wiesz o co chodzi w grze Pokemon Go to ja nie wiem, gdzie się przez te ostatnie tygodnie uchowałeś? Może pod jakimś kamieniem, a może unikasz konfrontacji z tą appką po to, by nie dać się wciągnąć?

A tak na serio – prosta sprawa. Instalujesz, uruchamiasz i już możesz złapać swojego pierwszego japońskiego stworka. Po kolejne musisz wyruszyć w teren i za pomocą telefonu z GPS’em, połączonym z Mapami Google –  możesz przeczesywać okolicę. To tak pokrótce. Dodatkowo możesz rozwijać postaci i wzmacniać je, a także wystawiać do walki z Pokemonami innych użytkowników, co pozwoli Ci na zdobywanie kolejnych punktów. Każdy z tych małych stworków ma swój parametr CP czyli Combat Points, a najmocniejsi zawodnicy to: Mewtwo, Dragonite, Mew, Moltres, Zapdos, Snorlax, Arcanine, Lapras, Articuno, Exeggutor

Ty też bądź mocny i przygotuj się na szukanie Pokemonów. Nie potrzebna będzie Ci siatka przydatna do łapania motyli, za to zabierz ze sobą powerbanka, bo bateria długo nie pociągnie. Wystylizuj się na łowcę i ruszaj w miasto!

Jak ubrać się na szukanie Pokemonów?

ash
http://hdwallpaperspretty.com

Pokemon Go to gra, która (podobno) ma na celu eksplorowanie terenu i poznawanie okolicy. Kto oglądał bajkę ten wie, a kto jest z innego pokolenia kreskówek – niekoniecznie… Otóż Pokemony ukrywają się w swoich naturalnych środowiskach, więc mogą chować się wszędzie np. za pagórkiem, w lesie czy wodzie. Jeśli masz zamiar udać się na łowy nieco bardziej ekstremalne niż przechadzka po miejskim rynku lub parkowej alei – zaopatrz się w odpowiednie ubrania i gadżety – maska płetwonurka, zakamuflowany uniform leśniczego, itd.

A gdy po prostu, na poszukiwania poków, wybierasz się ze znajomymi do centrum czy w pobliże miejskich atrakcji turystycznych – postaw na wygodną stylizację streetwearową. Z pewnością świetnie sprawdzą się tu joggery, luźny T-shirt, bluza na wieczór i czapeczka z daszkiem jak u Asha. Look dopełnij sneakersami lub innymi butami sportowymi.

W takim miejskim outficie będziesz czuł się równie dobrze, gdy skończysz grę, opuścisz wirtualną rzeczywistość i zamiast łapać Pokemony do pokebola – uznacie z kumplami, że idziecie na piwo

 

[adrotate banner=”45″]

 

 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel