W co się ubrać na koniec roku szkolnego?

2017-06-13
W co się ubrać na koniec roku szkolnego?

No i oczywiście na horyzoncie widzimy już wakacje! Dla niektórych to będą dwa, a dla innych aż trzy miesiące laby! Czas wolny od obowiązku nauki trzeba zaakcentować z przytupem! Uczniowie, wg. kalendarza MEN, mogą zrobić to już 23-go czerwca! To właśnie tego dnia swoje pierwsze kroki skierujecie do kwiaciarni. Potem udacie się na uroczystą akademię, odbierzecie świadectwa i oficjalnie rozpoczniecie wakacje! Już dziś warto się do tego przygotować i pewnie zastanawiacie się – w co się ubrać na koniec roku szkolnego?

Casualowa stylizacja na koniec roku szkolnego może wyróżniać się niekonwencjonalnym akcentem_Denley.pl

W co się ubrać na zakończenie roku?

  • W naszym kraju, póki co, nie obowiązują mundurki szkolne, a kadra nauczycielska jest naprawdę tolerancyjna jeśli chodzi o codzienne stylizacje uczniów. Na koniec roku szkolnego, tak samo jak podczas wszelkich egzaminów, warto trzymać się jednak elementarnych zasad obowiązującego w takiej sytuacji dress codu. Nie tylko po to, by wypaść z klasą, ale też z szacunku do belfrów.
  • Oczywiście, dzień przed apelem – sprawdźcie pogodę i 23-go ubierzcie się stosownie do warunków atmosferycznych. Sama koszula przy 15 stopniach Celcjusza może nie wystarczyć
  • Wybierając stylizację bierzcie pod uwagę to, co zamierzacie z klasą robić zaraz po uroczystym zakończeniu. Jeśli wybieracie się w miasto (uznajmy, że na lody) stawiajcie na styl elegancki, ale możliwie swobodny. Nie trzeba od razu wkładać krawatu. Wystarczy nawiązać do smart casualu. Po akademii marynarkę zawsze można przecież zdjąć.
  • Duże znaczenie ma kolorystyka. Najlepiej sprawdzi się biel (szczególnie jeśli chodzi o koszulę), czerń, granat, szary i inne, możliwie neutralne kolory. Granatowe spodnie chino, jasna koszula, a do tego szara marynarka będą w sam raz. Zawsze obroni się biel plus czerń lub biel plus granat czyli zestaw typowo galowy.
  • Należy wyglądać stosownie do okazji, ale w ten ostatni dzień w szkole nie trzeba zupełnie rezygnować ze swojego stylu i charakteru. Swój look można zaakcentować np. interesującymi akcesoriami. Jeśli będzie ciepło i będzie można zrezygnować z marynarki – świetnie będzie wyglądać zestawienie chinosów i koszuli, uzupełnione kolorowymi szelkami.

Koszule, casualowe spodnie męskie, modne marynarki slim jak i ciekawe dodatki, na które tego dnia można sobie pozwolić – oferuje sklep internetowy Denley.pl! Zajrzyjcie tam już dziś! Szczególnie, że czekają na Was mega promocje (nawet do 70%), a zdążycie z zakupem modnej i stosownej stylizacji w atrakcyjnej cenie jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego!

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel