Ubrania metalizowane! Nadciąga nowy, mocny trend!

2017-07-27
Ubrania metalizowane! Nadciąga nowy, mocny trend!

Już za miesiąc skończą się wakacje, ale trzeba przyznać, że tegoroczne lato tak daje nam się we znaki, że jesień już teraz czuć w kościach, a wpis na tym bloguu, który jest najbardziej na czasie to „W co się ubrać na deszcz?”. Jednak nie ma się co łamać. Do udanego wypoczynku nie zawsze potrzebna jest świetna pogoda. Pierwsze skrzypce gra oczywiście – dobre towarzystwo!

Również w kwestii mody można poszaleć. Najlepiej byłoby wybierać w sklepie spodenki kąpielowe, ale jest jak jest i zamiast tego szukamy kurtek przeciwdeszczowych. Zresztą nie bez powodu, w kontekście mody, mawia się, że pogoda jest po to, by było się w co ubierać Trzeba dostrzegać pozytywy! A spodenki kąpielowe i tak można sobie kupić! A nawet kilka par, czerpiąc garściami z dobrodziejstw trwających mega wyprzedaży. Warto z nich korzystać, a ten wpis poradnikowy pozwoli Wam robić to z głową: „Wyprzedaż letnia! Sprawdź, jak korzystać z wyprzedaży!”.

Metalizowana, pikowana kurtka z kapturem denley.pl.

Połowa wakacji, to również dobry moment, by zacząć rozglądać się za trendami. W tym wpisie, możecie dowiedzieć się „Co będzie modne jesienią 2017?!”. Wśród wymienionych trendów mamy prawdziwy hit – ubrania metalizowane!

Ubrania metalizowane wdarły się do mody już wiosną i latem. Póki co – styl ten nie zalicza cofki, a wręcz przeciwnie! Ulica przyjęła go z otwartymi ramionami i staje się on coraz popularniejszy! Nie można więc go ignorować nadchodzącej jesieni! Tym bardziej, że połyskliwe, metalizowane ciuchy są teraz naprawdę hot! Trochę inspirowane stylem disco, trochę współczesną zajawką na minimalizm – świetnie korespondują z prostymi ubraniami.

Odzież z metalicznym połyskiem jak np. męska srebrna kurtka ze zdjęcia – to propozycja dla prawdziwych kozaków! Nawet, gdy zgodnie z trendem, połączymy je z klasycznymi rzeczami jak np. kultowe granatowe czy jasnoniebieskie denimy – to i tak będziemy wyróżniać się z tłumu. No i olśniewać na każdym kroku!

Trend odważny, ale silny i naprawdę godny uwagi każdego faceta, sfokusowanego na modę!

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel