To już w sobotę! II Piknik Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze

2019-12-10
To już w sobotę! II Piknik Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze

Ciekawostki ze świata nauki, zachwycające eksperymenty i przede wszystkim dobra zabawa – to wszystko czeka na uczestników II Pikniku Centrum Nauki Keplera, który odbędzie się za dwa dni.

Tegoroczna impreza odbywa się pod hasłem „Z Ziemi do gwiazd”. Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji Pikniku, odbędzie się on na parkingu przy jednym z obiektów Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodniczym przy ul. Dąbrowskiego 14.

Organizatorzy przygotowali kilka stref tematycznych:
* Atmosfery i przestrzeni kosmicznej
* Planet
* Litosfery i meteorytów
* Hydrosfery
* Biosfery i wszechświata
* Specjalne: partnerów i relaksu.

W tej ostatniej swoją przestrzeń będzie miała także marka Denley.

– Konkretnie przygotowujemy strefę chilloutu, a więc taką, w której będzie można odpocząć, wyluzować się i zrelaksować. Między innymi na naszych leżakach – uśmiecha się dyrektor operacyjny w firmie Denley Roger Cicholaz.

Dla nas to ważne, żeby pomagać ambitnym przedsięwzięciom. Takim, które niosą z sobą bardzo wiele pożytku.

Piknik to kolejna z imprez, którą wpiera marka Denley. Dlaczego?

– Wpisuje się w jedną z naszych misji. Skierowana jest przede wszystkim do młodych osób. Podkreśla istotne znaczenie edukacji i wiedzy. Dla nas to ważne, żeby pomagać ambitnym przedsięwzięciom. Takim, które niosą z sobą bardzo wiele pożytku. A tak z pewnością jest przy okazji Pikniku – podkreśla Roger Cicholaz.

Więcej szczegółowych informacji o sobotniej imprezie znajdziecie na stronie Organizatorów: http://www.centrumnaukikeplera.pl/piknik2017/

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel