Także w styczniu inne uznane marki doceniły firmę Denley (zobacz galerię zdjęć)

2019-12-09
Także w styczniu inne uznane marki doceniły firmę Denley (zobacz galerię zdjęć)

Zachwycające kolory i graficzny wzór” – tak o blezerze z kolekcji marki Denley pisze „Pani Domu”.

W ostatnim numerze „Logo” znajdziemy zestaw najmodniejszych marynarek męskich. Wśród nich znalazła się bardzo elegancka marynarka z kolekcji marki Denley.

Ten bardzo popularny miesięcznik zaprezentował też najmodniejsze męskie kolory tej zimy. W najciekawszym zestawieniu znalazły się aż trzy rzeczy z kolekcji Denley: koszula w kratę oraz interesujące dwie kurtki: bordowa z kapturem oraz zielona z ciekawie usytuowanymi kieszeniami na zamek.

Styczniowe „Avanti” gra będącymi wciąż na topie ubraniami w stylu militarnym. W zestawieniu najmodniejszych egzemplarzy znalazła się kurtka marki Denley, zapinana na zamek.

Pani domu” z kolei prezentuje najmodniejsze zestawy mody damskiej. Wśród nich znalazł się blezer damski marki Denley. Doceniony m.in. za zachwycające kolory i graficzny wzór. A także element dodatkowy, czyli kaptur, który z powodzeniem może zastąpić czapkę i doskonale komponuje się np. z zamszową spódniczką.

Styczniowe „Avanti” gra będącymi wciąż na topie ubraniami w stylu militarnym. W zestawieniu najmodniejszych egzemplarzy znalazła się kurtka marki Denley, zapinana na zamek.

Ten sam model znalazł uznanie także w oczach wydawców kultowego „CKM-u”.

Zaś twórcy magazynu „Hot Moda” zaprezentowali zestaw idealnie nadający się do zimowych szaleństw na stoku, także w wojskowych barwach. Nie mogło w nim zabraknąć damskiego bezrękawnika marki Denley.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel