TYLKO U NAS Stifler przyznaje: „Warsaw Shore” to program, któremu sporo zawdzięczam

2019-12-10
TYLKO U NAS Stifler przyznaje: „Warsaw Shore” to program, któremu sporo zawdzięczam

Stifler, czyli Damian Zduńczyk to obecnie jedna z największych gwiazd kultowej serii stacji MTV „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Specjalnie dla Denley News Damian zdradza czym jest dla niego ten program.

Na pytanie o rolę, jaką „Warsaw Shore” spełnia w jego życiu, Stifler odpowiada bez dłuższego wahania. – To ważna część mojego życia. Właśnie przez ten program zaistniałem, pokazałem się światu. Dlatego bardzo dużo mu zawdzięczam – nie ma żadnych wątpliwości.

Stifler przyznaje, że gdyby jeszcze raz mógł w życiu wybierać, to poszedłby dokładnie tą samą drogą. – W życiu bym się nie zawahał. Sto razy wziąłbym to samo, żeby tylko móc wziąć udział w programie – mówi szczerze.

Dla niego kultowa seria stacji MTV to czysta zabawa i… samo życie.

Uwielbiam kontrowersje! Uwielbiam kiedy mogę się znaleźć na Pudelku czy innych portalach. Im więcej ludzi o mnie mówi, tym lepiej.

– Na nią nigdy nie jest za późno. Jedyny problem jest wtedy, jak trzeba chodzić do pracy, ale to wszystko. Reszta, to świetny fun – uśmiecha się Damian.

Przez niektórych uważany jest za postać kontrowersyjną. Co sam bohater sądzi na ten temat?

– Uwielbiam kontrowersje! Uwielbiam kiedy mogę się znaleźć na Pudelku czy innych portalach. Im więcej ludzi o mnie mówi, tym lepiej. A przecież nikomu tym krzywdy nie robię – podsumowuje bożyszcze kobiet.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel