Sztuka przetrwania, czyli najmodniejsze ubrania moro na wiosnę!

2018-03-21
Sztuka przetrwania, czyli najmodniejsze ubrania moro na wiosnę!

Jak wiadomo, dawniej ubrania moro zarezerwowane były dla żołnierzy. Ich militarne korzenie nie przeszkodziły jednak, by najpierw zaczęli utożsamiać się z nimi amatorzy aktywności na łonie natury jak rybacy (Przeczytaj też: „Nie bądź leszczem – sprawdź w co się ubrać na ryby!”), łowcy czy survivalowcy, a następnie mainstream. Dziś motyw inspirowany armią jest totalnie uniwersalny, znalazł swoje miejsce w kanonie mody i jest dostępny powszechnie w różnych wariantach. Zdobi zarówno ciuchy, jak i wszelkie modowe dodatki np. czapki z daszkiem. Jedyne co odróżnia współczesnych fanów kamuflażu od tych, którzy noszą odzież moro ze względów praktycznych czy w związku z profesją jest to, że na ulicę – lepiej jest wkomponować w stylówkę jeden akcent moro, niż ubrać się w ten motyw od stóp do głów. Ale nie jest to reguła!

Bardzo mocny akcent w stylizacji – czerwona bluza z nadrukiem moro_Denley.pl

Z czym łączyć ubrania moro?

  • T-shirt albo bluza moro najlepiej będzie komponować się z gładkimi spodniami, bez motywów, chyba, że są to delikatne wstawki uzupełniające outfit. np. łaty moro albo popularne naszywki w militarnym klimacie.
  • Jeżeli jeden akcent twojej stylówki ma kamuflujący deseń – jej druga część powinna być w tzw. kolorze ziemi. Przypominamy, że w palecie takich barw jest kolor khaki, piaskowy, kamelowy, oliwkowy. Mówiąc inaczej: brązy, żółcienie, zielenie i szarości. Można też postawić na klasykę jak czerń i biel.
  • Ubrania militarne giną w przyrodzie, świetnie się z nią zespalając, jednak w miejskiej dżungli mocno się wyróżniają. Mając tego świadomość możesz iść totalnie na całość. Ubrania moro jeszcze silniej będą akcentować twój image jeśli zdecydujesz się na mocne połączenia – deseń moro na ciuchach w intensywnym kolorze. Np. na czerwonej bluzie, którą widzisz na zdjęciu obok.

    Kurtka męska przejściowa moro_Denley.pl

Wiosna 2018! Najmodniejsze ciuchy moro!

Kolekcja Military jaką posiada sklep internetowy Denley.pl to dosłownie arsenał ubrań z kamuflującymi nadrukami. W nowościach znajdziesz genialne bluzy bez kaptura z napisem, możesz też przebierać wśród spodni (joggery, dresy, bojówki). Twój must have na wiosenny sezon to na pewno militarne T-shirty, które możesz wykorzystać w codziennych stylizacjach i militarna kurtka przejściowa z wojskowymi kieszeniami cargo i pagonami na ramionach. Model o wojskowym charakterze dodaje męskości i świetnie akcentuje wiosenne stylizacje z charakterem.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixel