Slipy czy bokserki?

2019-07-04
Slipy czy bokserki?

Slipy czy bokserki? Boksy czy slipy? Kiedy nosić jedne, kiedy drugie? Liczy się wygoda, moda czy… zdrowie faceta? Rozwiewamy wasze wszelkie wątpliwości! 

Slipy, boksy, a nawet stringi. Czym kierują się mężczyźni stawiając na model majtek, które noszą? Przede wszystkim maksymalną wygodą! Jeden facet nie wyobraża sobie wyboru innego modelu, niż ten przylegający do ciała. Inny toleruje wyłącznie bawełniane majtki męskie w formie spodenek. I dobrze, bo dobre samopoczucie i komfort użytkowania bielizny to podstawa! Pod uwagę warto jednak wziąć również kwestie zdrowotne!

slipy czy bokserki
Bokserki Denley.pl

Slipy czy bokserki? 

Męskie bokserki to majtki przewiewne, a więc „oddychające” i w luźnym stylu. Doskonale sprawdzają się do noszenia na co dzień, ale… nie do wszystkich ubrań pasują. Na pewno nie powinno się ich łączyć ze spodniami garniturowymi i innymi „materiałowymi”, które są dość wąskie i dopasowują się do sylwetki. Nie tylko „klejnoty” i męskie pośladki nie są wtedy na wodzy! Boksy mogą się dodatkowo zrolować tu i ówdzie i nieefektownie odznaczać pod spodniami. Psuje to efekt całej eleganckiej stylizacji. Do garnituru lepiej jest więc wkładać męskie slipy!  Dopasowane majtki podkreślą męskość, ale też nie wpłyną na ewentualny nieestetyczny wygląd.

Ale bokserki vs. slipy męskie to nie tylko kwestia estetyki! Męskie narządy płciowe podatne są na otarcia i podrażnienia, co szczególnie latem może być wyjątkowo uciążliwe. Ponadto warto wspomnieć również o poważniejszych chorobach jąder, a nawet o problemach z niepłodnością, którym dany rodzaj majtek może po prostu nie sprzyjać! I to właśnie popularne slipki mogą mieć taki negatywny wpływ! Szczególnie wtedy, gdy są zbyt obcisłe i wykonane z materiałów, które nie oddychają!

slipy czy bokserki
Dopasowane slipy męskie z bawełny świetnie podkreślają pośladki. Denley.pl

Wybierając męskie majtki do noszenia na co dzień, trzeba się zatem skupić na komforcie, a jednocześnie na tym, by stawiać na modele wykonane z odpowiednich tkanin! Majtki nie powinny być zbyt ciasne (i chodzi tu zarówno o slipy, jak i o opięte boksy) i muszą być wykonane z bawełny! Typowe syntetyki, a więc materiały sztuczne, mogą bowiem spowodować wzrost temperatury ciała i jąder! Przy regularnym noszeniu takiej bielizny naprawdę można wpędzić się w kłopoty ze zdrowiem!

Kiedy już dobierzesz dla siebie idealne majtki, pamiętaj jeszcze o jednym! Z powyższego wynika, że bokserki są nieco lepszym wyborem niż slipy, choć gdy te są bawełniane, to można śmiało je nosić. Jednak Paniom, statystycznie, bardziej podoba się mężczyzna w slipkach! Szczególnie, gdy ma nienaganną sylwetkę. Zatem… slipy czy bokserki? Zależy od okazji!

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
pixel