Savoir - Vivre na randce

2017-07-10
Savoir - Vivre na randce

10 zasad Savoir – Vivre na randce!

1. Jeżeli nie chcesz strzelić gafy, albo nie jesteś typem faceta, który każde nagłe niepowodzenie będzie potrafił obrócić w dobry żart – to lepiej nie ryzykuj nadwyrężeniem wizerunku i skrupulatnie zaplanuj spotkanie we dwoje. Jeśli spotykacie się w domu – możesz wykorzystać wskazówki z tekstu: „Jak zaplanować randkę w domu, nie wychodząc z domu?”. Gdy natomiast wychodzicie – zadbaj o takie szczegóły jak rezerwacja biletów czy stolika w restauracji. Zaplanuj też – co będziecie robić potem i gdzie ewentualnie wybierzecie się jeśli randka wypali i nie będzie chciało Wam się zbyt wcześnie rozstawać!

2. Jeżeli jesteśmy na przygotowaniach – to oczywiście zadbaj też o siebie w najwyższym stopniu. Nie wystarczy się ogolić. Twoje zaangażowanie w dbanie o własny wygląd świadczy o szacunku dla drugiej osoby. Pamiętaj o niezbędnych męskich czynnościach pielęgnacyjnych i o tym, by ubrać się stosownie do okoliczności. Stylizację na każdą okazję możesz przygotować wraz ze sklepem online Denley.pl. Znajdziesz tu naprawdę inspirujący lookbook.

3. Umów się na spotkanie. Odbierz dziewczynę w umówionym wcześniej miejscu, oczywiście punktualnie(!), a po randce odprowadź ją do domu! Stawiając się na randkę pamiętaj o bukiecie kwiatów!

4. A także o nieformalnie obowiązujących prawach pierwszych pięciu randek. Nie wiem na jakim jesteś etapie, ale na pewno nie planuj seksu na pierwszym spotkaniu. Czułe pocałunki też zostaw na później.

5. Jeśli zależy Ci na dziewczynie i chcesz przestrzegać zasad savior – vivre na randce – postaraj się, by zrobić na niej naprawdę dobre wrażenie. Jeśli nie wiesz jak tego dokonać – przeczytaj tekst, w którym znajdziesz 7 zasad wywoływania efektu wow na randce!

6. Nie próbuj wyciągać telefonu i patrzeć w ekran zamiast w jej oczy! Widujesz często pary, które w restauracjach zamiast ze sobą, spędzają czas siedząc na Fejsie? Tak się właśnie nie robi!

7. Postaraj się, byście podczas randki poznali się bliżej. W tym celu wykorzystaj wiedzę z tekstu pt. „O czym gadać podczas randki?”. 10 zawartych w nim wskazówek sprawi, że poczujesz się pewnie i doskonale poprowadzisz angażującą rozmowę, którą zainteresujesz partnerkę!

8. Jednak nawet jeśli podczas spotkania będziesz czuć się super swobodnie – nie przeholuj przypadkiem z alkoholem. Pokaż, że masz klasę i że można na Ciebie liczyć!

9. Kobiety bez problemu płacą za siebie, jednak jeśli zapraszasz dziewczynę na randkę – zachowaj się jak prawdziwy gentleman i oczywiście zapłać rachunek!

10. A następnego dnia sięgnij po telefon i zadzwoń do niej i uprzejmie podziękuj za spotkanie, nawet wtedy, gdy nie planujesz kontynuować znajomości. Jest to również świetny pretekst, by umówić się na kolejne, jeżeli przypadliście sobie do gustu!

Powyższe zachowania świadczą o Twoich manierach, a jeśli potrzebujesz więcej wskazówek odnośnie tego jak być gentlemanem – odsyłam Cie jeszcze do tego wpisu: „Być gentlemanem”. Stylowemu facetowi z charakterem przydadzą się nie tylko przed randką, ale i w całym życiu!

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel