Są uniwersalne i dla każdego… Kolejni znani blogerzy w stylizacjach wykorzystali ubrania z kolekcji Denley.pl

2019-12-06
Są uniwersalne i dla każdego… Kolejni znani blogerzy w stylizacjach wykorzystali ubrania z kolekcji Denley.pl

Tym razem to „Wyrafinowany Gentleman”, Ola z olcykowe.com oraz autor strony MEN40+.

Ten ostatni zwraca uwagę na możliwości modowe, jakie niesie z sobą… nadejście jesieni.

Coraz chłodniejsze dni oznaczają, że możemy zaszaleć ze stylizacjami. Kurtki, swetry, kamizelki, ciepłe bluzy czy wyższe buty – dosłownie masa możliwości” – pisze.

Postawiłem na stylizację, w której króluje kolor camelowy, dopasowujący się do jesiennego otoczenia” – kontynuuje MEN40+. Całą jego propozycję znajdziecie TUTAJ.

Również jesiennej kolekcji poświęca swój wpis Ola z olcykowe.com. Na kilkunastu bardzo profesjonalnych fotografiach coraz popularniejsza młoda blogerka prezentuje m.in. modną kurtkę w stylu moro.

Odzież marki Denley.pl idealnie nadaje się nie tylko dla nastolatków, ale także i doświadczonych mężczyzn, którzy świetnie w niej wyglądają

Wreszcie „Wyrafinowany Gentleman” jak to ma w zwyczaju zaprezentował eleganckie ubrania.

– Bardzo się cieszymy, że blogerzy chętnie korzystają z naszych ubrań. Prezentują je w innym świetle, rozmaitych stylizacjach i w swoim stylu. Co  pokazuje ich uniwersalność – komentuje stylista z firmy Denley.pl Paweł Zabielski.

Zwraca też uwagę na jeszcze jedną sprawę. – Autor strony MEN40+ udowodnił, że odzież marki Denley.pl idealnie nadaje się nie tylko dla nastolatków, ale także i doświadczonych mężczyzn, którzy świetnie w niej wyglądają – podsumowuje.

 

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel