Rebel Fashion Style poświęcił jeden post stylizacji od Denley.pl!

2019-12-06
Rebel Fashion Style poświęcił jeden post stylizacji od Denley.pl!

Konrad Delekta, bloger znany jako Rebel Fashion Style, do jednej ze swoich stylizacji wykorzystał ubrania z jesiennej kolekcji marki Denley.pl.

Październik to odpowiedni czas, by małymi krokami zacząć przygotowania do jesieni i poszukać idealnego okrycia, które ochroni Nas przed pierwszymi chłodami” – napisał.

Jak wypadły poszczególne elementy „stylówki”?

Model kurtki bardzo przypomina klasyczną parkę a praktyczne detale w postaci zapięcia na sznurki oraz odczepiane futerko nadadzą jej miejskiego stylu. Zwężane jeansy z przetarciami oraz biały t-shirt to pozostała część stylizacji. Warto też pomyśleć o jesiennym obuwiu – zamszowe botki sprawdzą się idealnie” – ocenił Konrad.

Cały wspomniany wpis znajdziecie TUTAJ.

Konrad ma ten dar, że pokazuje wszelkie nadchodzące trendy. To duże wyróżnienie, że wybrał firmę Denley.pl

– Konrad Delekta to jeden z najlepszych i najbardziej uznanych blogerów modowych – dodaje Paweł Zabielski, stylista w firmie Denley.pl, który sam pisze bloga branżowego i świat mody zna od podszewki.

Według niego popularny „Rebel” tworzy nie tylko ciekawe stylizacje ale także wychodzi naprzeciw modowym stylom. – Wielu na nim się wzoruje. Konrad ma ten dar, że pokazuje wszelkie nadchodzące trendy. To duże wyróżnienie, że wybrał firmę Denley.pl i stworzył stylizacją z naszych produktów – podsumowuje.

Warto dodać, że Konrad Delekta współpracował z takimi markami, jak Adidas Originals, Lee, Reebok, Cheap Monday, Badura, Paprocki&Brzozowski, Menaji czy Madox Design.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel