Prezent na Dzień Kobiet! Sprawdź co możesz wysłać kobiecie?!

2018-03-05
Prezent na Dzień Kobiet! Sprawdź co możesz wysłać kobiecie?!

Czasem, tego jednego dnia w roku, nie jesteśmy w stanie odwiedzić wszystkich kobiet, na których nam zależy. Dlatego warto skorzystać ze współczesnych możliwości technologicznych i zamiast wręczać upominek osobiście – można go wysłać. To również świetna forma sprawienia niespodzianki wtedy, gdy chcemy daną niewiastę czymś zaskoczyć. Np. wizytą kuriera z bukietem kwiatów z samego rana. W przeddzień Święta Kobiet sprawdź – co można im wysłać!?

Karta podarunkowa – idealny gift na Dzień Kobiet_Denley.pl
Jaki prezent wysłać kobiecie na dzień Kobiet?
  • To, że kwiaty – już wiesz! To naprawdę miły gest, gdy twoja mama, kumpela czy dziewczyna otworzy o poranku drzwi – a tam? – Przedstawiciel poczty kwiatowej. Pamiętaj o obowiązujących trendach! Ostatnimi czasy rządzą kwiaty w pudełku. Flower box z różami świetnie prezentuje się we wnętrzach i na Instagramie No i możesz zamówić je online.
  • Podobnie jak kwiaty – mile widziane są słodkie niespodzianki. Dla bliskiej ci kobiety możesz wysłać nie tylko pudełko czekoladek. Idź na całość i od razu zainwestuj w tort!
  • Dostawca z gorącą pizzą, którą zamówisz – również nie zostanie wystawiony za drzwi. Przynajmniej do czasu przejęcia pizzy.
  • To, co ostatnio kręci dziewczyny to unboxing. Dlatego fajnym giftem na Dzień Kobiet jest pudło pełne niespodzianek, którego zawartością można pochwalić się w mediach społecznościowych. Może to być paczka z ubraniami, kosmetykami czy gadżetami związanymi z zainteresowaniami danej osoby!
  • Zaskoczenie i masę radości – z pewnością przyniesie kobiecie para stylowych szpilek! A jeśli nie wiesz jaki model butów wysłać Kopciuszkowi – postaw na kartę podarunkową! Królewna z pewnością ucieszy się z takiej opcji i najlepszy prezent na Dzień Kobiet wybierze sobie sama!
  • Każda dama ma swój ulubiony rodzaj muzyki czy autorów książek. Wystarczy, że przez internet kupisz jej fajny e-book albo muzykę z e-sklepu, a potem wyślesz jej maila z życzeniami i kodem do pliku!
  • Możesz wysłać coś kobiecie, ale możesz też wysłać kobietę. Np. do SPA, gdzie zapakują ją w folię, albo na seans w tunelu aerodynamicznym, gdzie można sobie pospadać, za nic mając grawitację.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixel