Portfel, czyli najważniejszy dodatek do twojego wizerunku!

2019-09-23
Portfel, czyli najważniejszy dodatek do twojego wizerunku!

To, co czyni faceta stylowym, to nie tylko ogólny wizerunek. Liczą się również najdrobniejsze detale! A męski portfel, obok zegarka, to najważniejszy dodatek mężczyzny z klasą!

Wbrew pozorom to, jakim portfelem dysponujesz – rzuca się w oczy! Totalnie! Zarówno na randce, gdy w restauracji wyciągasz portfel płacąc za kolację i wino, jak i przy okazji spotkań biznesowych, gdy np. sięgasz po wizytówkę. Największa gafa, jaką można strzelić w tym momencie, to przypadkowe pochwalenie się gadżetem mocno zużytym, albo kompletnie niedopasowanym do stylizacji! Bo umówmy się! Ulubiony, materiałowy portfelik na rzepy raczej nie będzie współgrać z twoimi spodniami chino, białą koszulą i marynarką… Z kolei dobrze dobrany dodatek – podkreśli twoją nienaganną powierzchowność i w przypadku okoliczności oficjalnych – profesjonalizm.

Aby nigdy nie popełnić niepotrzebnego faux pas, naprawdę warto stawiać na akcesoria dla mężczyzn, z którymi zadasz szyku! W każdej sytuacji! To nie jest tak, że potrzebny ci jest męski portfel na różne okazje. Celując w klasyczny i elegancki model masz gwarancję tego, że… nie strzelisz sobie w stopę

portfel męski
Portfel męski marki ROVICKY, dostępny w klepie Denley.pl

Stylowy gadżet może być uszyty ze skóry ekologicznej lub naturalnej. Modny portfel męski skórzany, w ponadczasowej odsłonie, jest najczęściej czarny, brązowy lub beżowy, co nie oznacza, że nie będzie on efektowny! Bo w tym przypadku mniej znaczy więcej!

Oczywiście model twojego portfela – musi być też funkcjonalny! Bo jak każdy mężczyzna – cenisz sobie praktyczność. W tym celu zwracaj uwagę, by twoje akcesorium wyposażone było w przegrody na dokumenty, gotówkę, karty płatnicze i drobne monety. Rodzaj zapięcia zależy od twoich indywidualnych preferencji. Najczęściej portfele męskie wyposażone są w wewnętrzną kieszeń zapinaną na guzik, stosuje się też zamki błyskawiczne. Na zewnątrz – składane lub zapinane. W Denley.pl z pewnością znajdziesz idealny fason dla siebie!

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel