Polska - Kolumbia! Mundial 2018! Co może się wydarzyć?

2018-05-31
Polska - Kolumbia! Mundial 2018! Co może się wydarzyć?

Ostatnio zastanawialiśmy się jak ekipa Adama Nawałki poradzi sobie z Senegalem… Dziś przyszedł czas na przeanalizowanie tego, co może wydarzyć się podczas meczu Polska – Kolumbia.

Polska – Kolumbia!

To spotkanie, które zostanie rozegrane 24 czerwca, na stadionie w Kazaniu. Czego spodziewać się po Kolumbijczykach? Przede wszystkim tego, że… liczą na medal! Mając na uwadze fakt, że cztery lata temu, na Mundialu w Brazylii – doszli aż do 1/4 finału – ich plany i marzenia są realne. Awans do czołowej ósemki w 2014 – to największy dotychczasowy sukces tej reprezentacji! Nic dziwnego, że zawodnicy wierzą w swoje możliwości i mają apetyt na więcej! Co więcej – ekipa wydaje się być naprawdę mocna, jest naszpikowana gwiazdami i wielu specjalistów widzi w niej kandydata na zwycięzcę w grupie H!

Do tej kwestii. mniej optymistycznie, podchodzi selekcjoner naszych rywali – trener Pakerman. Na temat szans wypowiada się zachowawczo, być może dlatego, że niektóre gwiazdy wśród Kolumbijczyków są nieco przygasłe. Jest ich sporo, ale grają raczej w kratkę i nie na światowym poziomie. Forma Jamesa Rodrigueza, który przed czterema laty był królem strzelców – aktualnie nie zachwyca. Nie wykazał się w Realu, a wypożyczony do Bayernu – grywa różnie. Doskonały technicznie pomocnik gra tam raczej na Lewego, który po ogłoszeniu grup – odniósł się do kumpla z drużyny na Twitterze. „Pamiętam twoje piękne gole w poprzednich mistrzostwach świata. Mam nadzieję, że zapamiętasz moje z Rosji” – napisał. I tego się trzymajmy! Wszyscy jesteśmy pełni wiary w to, że Robert Lewandowski ma pomysł na to spotkanie i że to on zostanie królem strzelców całego turnieju w Rosji!

Nie mniej jednak będzie groźnie! Rodriguez na pewno podejmie wyzwanie i będzie dobrze przygotowany do rozgrywek, a wśród Kolumbijczyków znajduje się też genialny, dynamiczny Radamel Falcao, który świetnie gra głową i jest w życiowej formie! Nasi rywale są silni, typowani na zwycięzców i musimy liczyć, że mecz Polska – Kolumbia zaskoczy pozytywnym wynikiem dla naszej ekipy!

Trzymamy kciuki  za biało – czerwonych! A jeśli na rozgrywki – chcecie zaopatrzyć się w ubrania w tych barwach – mnóstwo modeli znajdziecie w Denley.pl!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel